24 листопада під Авдіївкою російський снайпер застрелив солдата 72-ї механізованої бригади В'ячеслава Мінкіна
72-я бригада на своїй сторінці заявила, що "у відповідь вогонь не відкривався у зв'язку з евакуаційними заходами".
Але дозвольте, власті постійно говорять, що у відповідь вогонь нібито дозволено? Винесли тіло - і стріляйте, хто забороняє? Хтось заборонив.
А замість співчуття, замість засудження, замість наказу відкрити вогонь, Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський записав учора вкрай цинічне відео, де сказав, що журналісти "сіють зраду, ненависть", а він буде розповідати про успіхи в країні, з посмішкою, позитивно.

Про вбитого солдата, вищим начальником якого він є, Зеленський у відео не сказав ні слова. Немає жодного повідомлення про загибель воїна і на сторінці Офісу президента. Мабуть, для Головнокомандувача повідомлення про загибель українців і війні, яку він на словах сотні разів закінчив, це теж "зрада, ненависть"?

Бажання заперечувати існуючу реальність, небажання нести відповідальність за людей.

Рідкісний цинізм проявляє і "єдиний голос" України, призначений главою ОП Андрієм Єрмаком в Тристоронню Контактну групу блогер Олексій Арестович.

У вересні-грудні 2018-го Арестович обіймав посаду помічника начальника штабу 72-ї бригади, і як він стверджує, зробив "33 бойових виходи в тил ворога". І ось загинув військовослужбовець 72-ї бригади - а "єдиний голос ТКГ" ніяк не коментує російську атаку. Не коментує заборону вести вогонь у відповідь. Посада вкотре змусила поміняти свої погляди. Пусто в його фейсбуці - там знаходиться час тільки боротися з критиками політики Володимира Олександровича.

Мовчать і ті, хто за посадою був би зобов'язаний відреагувати, якщо вже так ганебно мовчать політики - міністр оборони Андрій Таран, головком ЗСУ Руслан Хомчак. Військові керівники так само, як і політики, перестали відповідати за реальну обстановку, точно так же петляють і бояться брати на себе відповідальність, щоб не втратити посаду.

В'ячеслав Мінкін, Герой України, загибель якого поки залишається без помсти.

А це - скрін з відео Верховного Головнокомандувача, який у день загибелі Минкина записав з посмішкою відеозвернення, де жодним словом не згадав про загибель українського воїна.

Брехня, лицемірство, боягузтво - ось нинішня політика керівництва України на Донбасі. Боячись називати речі своїми іменами, ви показуєте слабкість нашої країни і заохочуєте російську агресію.

Юрій Бутусов, журналіст
Інф.: censor.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити