Люди хочуть голосувати за «нових» політиків – експерти
Виборці  хочуть голосувати не за «старих», а за «нових», «інших» політиків. Таку думку висловили в ефірі Радіо Свобода директор агенції з моделювання ситуацій Віталій Бала та директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.
За словами Віталія Бали, «інші» політики матимуть успіх у виборців, коли «їхні дії будуть  публічними й прозорими, із залученням громадян до політичного процесу».

У такому випадку можна розраховувати на додаткові голоси.  «Потрібно дати надію на те, що можна щось зробити у цій країні, апелюючи при цьому до гідності людини», –  сказав Віталій Бала.

За даними дослідження фонду «Демократичні ініціативи» люди від виборів до виборів не змінюють своїх очікувань щодо політиків.

«По-перше, люди хочуть, щоб політики були чесні та некорумповані, по-друге, громадяни прагнуть мати успішних політиків, по-третє, хочуть, щоб політики захищали їхні інтереси», – наголосила директор фонду Ірина Бекешкіна.

У схваленому парламентом 19 листопада 2011 року проекті закону про внесення змін до Конституції датою проведення наступної парламентської кампанії визначено останню неділю жовтня 2012 року.  

Інф. Радіо Свобода   

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 viktor 21.05.2012 19:45
ОЧЕНЬ РАД. ДАЙ БОГ. ЧТОБ ТАК БЫЛО......
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити