Стало відомо, кому потрібно платити за місце в Секретаріаті Кабміну
Тіньові тарифи для працевлаштування в Секретаріат Кабміну складають від 3-х тис. доларів США та вище, а вартість успішної співбесіди на керівну посаду досягає 15 тис. дол.
За інформацією анонімного джерела в Секретаріаті Кабінету міністрів, там діють послуги з присвоєння рангів, просуванню по службі, проведення спецперевірок та службових розслідувань діяльності державних службовців з успішним для них результатом. Куратором цих схем джерело називає Юрія Євтєєва, директора Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету міністрів України.

"Якщо йому потрібно, він може і до самого прем'єр-міністра підійти, щоб дати "вичерпну" характеристику тому чи іншому держчиновнику", - стверджує джерело.

Видання Власти.нет повідомляє про сотні тставлеників, які, скориставшись цими послугами, прийшли на зміну професійним працівникам Секретаріату, що негативно відбивається на ефективності роботи держапарату. На думку джерела, на сьогодні система Юрія Євтєєва "обслуговує" близько 60% всіх працюючих кадрів в уряді, а дієвість його інтриг відчули на собі такі чиновники, як колишні міністри Кабміну Анатолій Толстоухов та Петро Крупко, колишній заступник міністра Сергій Чеботар, колишній керівник Головдержслужби Тимофій Мотренко, колишні перші віце-прем'єр-міністри Андрій Клюєв, Валерій Хорошковський та ін.

У статті йдеться про те, що Юрій Євтєєв, щоб забезпечити вакантні посади в Секретаріаті Кабміну, незаконно звільняє його співробітників, в тому числі, вагітних жінок. Повідомляється, що вберегти себе від скорочення, яке проводилося в рамках адміністративної реформи, чиновник Секретаріату Кабміну міг за $2 тис. З огляду на існування подібних тіньових схем в уряді, видання ставить під сумнів ефективність задекларованих керівництвом країни кадрових реформ.

Інф.: mobus.com, фото: puhaipartnery.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити