Дехто з команди ЮВТ давно співпрацює з проросійським нардепом Новинським
Програма "Схеми" розбиралися, кому Тимошенко довірила опікуватись її кампанією, і хто зрештою разом з нею може прийти до влади.
Під час виступів Юлія Тимошенко любить згадувати, що їй вдалося зібрати найкращу команду, з якою вона планує змінювати країну. Але конкретних прізвищ на конкретні посади вона не називає, навіть якщо поставити їй запитання прямо. Та, як виявилось, до влади разом з лідеркою «Батьківщини» можуть прийти люди з неоднозначною репутацією та сумнівним діловим і політичним бекграундом.
«Схеми» розбиралися, кому Тимошенко довірила опікуватись її кампанією, і хто зрештою разом з нею може прийти до влади. Так, наприклад, Олексій Кучеренко і Максим Гольдарб активно співпрацюють з Вадимом Новинським.
Програма «СХЕМИ: корупція в деталях» – проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

Інф.: Радіо Свобода

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Varnak 13.03.2019 11:39
Ніби за Тимошенко не тягнеться токсичний шлейф.

"Тимошенко - троянська кобила Москви

23-10-2008
Мед.Огляд

7 травня 1945 року о 2.41 ночі Німеччина зробила перший крок до „канцлерської демократії” - в штабі Ейзенхауера в Реймсі генерал А. Йодль підписав попередній протокол про капітуляцію Німеччини перед представниками військового командування трьох союзних держав. Коли ж капітулює Україна?

Як було б символічно, щоб бютівські зміни до Конституції України теж ухвалили саме сьогодні!!! Такі чудові історичні паралелі!!! Такі гарні перспективи!!! Щоправда, на відміну від Німеччини, яка за всяку ціну прагнула здатися в полон кому завгодно, аби не „совєтам”, „урядова опозиція” вперто штовхає нас на схід, до „старшого брата”.

Хотят ли русские войны?

Ні, звичайно. Країна, що пережила ВВВ (і ВВП) та безліч локальних конфліктів знає, як отримати бажане (ох, ці вже імперські амбіції) без пострілів. Навіщо витрачати боєприпаси, якщо є газовий вентиль? І головне – можливість знайти завдяки цьому вентилю спільника у штабі супротивника. А хто може бути ліпшою кандидатурою, ніж газова принцеса? (підполковник Путін з трубою і Тимошенко – це вам не комбриг Чапай з бульбою і Анкою).

Україна на шляху вступу до НАТО та ЄС, членство у цих організаціях нам самим може здаватися примарним, втім для Росії європейська Україна реальна, а тому неприємна перспектива завтрашнього дня. Натомість гебіст зі стажем Путін В.В. хотів би повернути „блудну сестру” в дружну федеративну сім’ю

Озвучений Юлією Володимирівною 20 квітня курс на парламентську форму правління та її заяви про бажання реалізувати в Україні так звану „канцлерську модель” в реальності є однією з деталей комплексної схеми відвернення України зі шляху євро-атлантичної інтеграції та її перетворення на сателіта Росії. Державний устрій, що німці називають "Kanzlerdemokrat ie" був нав’язаний Німеччині після другої світової війни і створений для зручного керування країною ззовні.

Oh, du lieber Vladimir, Vladimir, Vladimir

Після капітуляції переможці ввели в Німеччині тимчасовий окупаційний режим. Територія країни була розділена на 4 зони: радянську, американську, англійську і французьку. Відповідно до цього Берлін також було розділено на 4 сектори.Управління окупованою країною було зосереджене в Союзній контрольній раді.

У липні 1948 року відбулася конференція представників США, Англія, Франції, Бельгії, Голландії, Люксембургу. На ній були розроблені рекомендації про створення західнонімецько ї держави і створено Комітет експертів, який повинен був розробити проект конституції нової держави. У травні 1949 року проект конституції ФРН був готовий.

Перед цим Англія, Франція і США розробили і проголосили Окупаційний статут, який закріплював верховну владу Англії, Франції і США у ФРН. Статут зберігав режим військової окупації, надавав окупаційним державам право контролю за додержанням Конституції ФРН і конституцій західнонімецьки х земель. Двадцять першого вересня 1949 року було проголошено утворення сепаратної західнонімецько ї держави – Федеративної Республіки Німеччини.

Законодавство і устрій новоствореної держави підпорядковувал ося одній головній меті – забезпечення максимально зручного для переможців контролю і керування країною плюс неможливість для „здобичі” змінити правила гри. Цікаво, чому саме Німеччину обрала за зразок для перетворень ЮВТ? Чи не тому, що аж п’ять років (1985-1990) розвідник товариш Путін прожив у НДР і міг якнайкраще ознайомитися зі специфікою зовнішнього дистанційного керування країною?..

Этот день мы приближали, как могли…

Заяви ЮВ про бажання бачити в Україні „канцлерську модель” увінчали тривалу підкилимну співпрацю Кремля та БЮТ, за посередництва одіозного Віктора Медведчука. Екс-голова адміністрації Кучми, пов’язаний із новим керманичем Росії міцними дружніми стосунками, виступає своєрідними глашатаєм Кремля в Україні. Його роль „зв’язкового” між Тимошенко та триєдиним Путіним-Мєдвєдєвим-Газпромом дозволяє зрозуміти причини прихильності до нього колись непримиренної ЮВ.

Сьогодні кожен наступний крок БЮТ робиться за вказівкою Москви та під контролем Медведчука. Його пильний патронаж гарантує те, що зближення інтересів Тимошенко та Кремля буде закріплене незворотніми змінами в долі країни. Пасхальний візит до Києва міністра закордонних справ Росії, Зубкова – ще одне свідчення того, що стосунки Тимошенко та Росії вийшли на якісно новий, партнерський рівень.

Складна попередня історія стосунків Тимошенко-Москва вимагає потужних знаків „серйозності намірів” від обох учасників плану щодо повернення України у „оновлений Радянський Союз”. На біду для українського народу, Тимошенко дала Москві максимальні гарантії

У тих сценаріях, які сьогодні втілюються всередині України економічний (газовий) зиск грає потужну роль мотивуючого фактора для дій Юлії Тимошенко. Її спрямованість на забезпечення для себе одноосібного «царювання» та його утримання на якомога довший період фатальним чином збіглись із бажанням Кремля отримати прихильного та передбачуваного васала, що вправно подолає прозахідний крен України.
Економічна складова домовленостей – прихід в Україну „Газпрому” була реалізована наприкінці квітня. Схваливши початок роботи в країні компанії „Газпром Збут Україна” Юлія Тимошенко стала водночас гарантом оборудки та її прямим бенефіціантом. Український «Газпром» сходу отримав на руки більш як чверть українського газового ринку - потужний важіль диктату українській промисловості.

А нам с тобой нужна одна победа, одна на всех…

Політичний вимір адаптації України „під Москву” технічно стане можливим, якщо відбудеться зближення БЮТ та Партії Регіонів. Якщо кулуарні домовленості двох найвпливовіших партій про підвищення прохідного бар’єра на парламентських виборах до 11% виявляться правдою, це дасть Росії стовідсоткову гарантію передбачуваност і курсу Києва на багато років вперед.

Росія максимально зацікавлена в тому, щоб в Україні було утверджено таку модель, за якої жодні зміни персоналій на верхівці не позначатимуться на геополітичній та економічній залежності від північного сусіда. І сама Тимошенко їм потрібна лише тимчасово, як троянський кінь (чи то пак кобила), на якій зручно вкотитися в Україну. А що потім зроблять з відпрацьованим матеріалом - пустять на дрова (кому потрібен схиблений на владі амбітний політик?) чи зліплять героя на кшталт Ульянова-Леніна - залежатиме від стратегічних планів "старшого брата"

Тож якщо ЮВТ вдасться спокусити ПР і бютівціями та регіоналами таки дійсно буде створена Тимчасова конституційна комісія для ухвалення нового, медведчуківсько го (не плутати з медведєвським – вони хоч і родичі, але за правильний курс України відповідає таки Медведчук) варіанту Конституції,то протягом травня вона забезпечить підвалини для переходу України на „канцлерські рейки”.

Мы за ценой не постоим…

Зміна політичної ДНК України закреслить будь-які перспективи долучення до Плану Дій щодо членства у НАТО на новому (грудневому) самміті альянсу – адже фактичний перехід країни до авторитарного устрою (ліквідація народного волевиявлення підняттям прохідного бар’єру для партій до 11%) означатиме повну невідповідність критеріям, які є ключовими для НАТО як альянсу демократичних країн.

Мотиви Тимошенко приземлені – отримати та утримати владу, перетворити цілу країну на свій кишеньковий бізнес. Більш очевидне, ніж будь-коли, бажання стати першою (нехай навіть в залежній, упослідженій країні) привело Юлію Володимирівну до державної зради.

Очевидно, Тимошенко за всяку ціну прагне повторити успіх пані канцлерки Ангели Меркель, яка отримала владу на дострокових парламентських виборах у вересні 2005 року і також домогтися позачергового волевиявлення та перетворити Україну на „найдемократичн ішу демократію”. І дійсно, шкода, що в нас таки не німецька окупаційна конституція, в якій як ultima ratio, останній аргумент захисту „совободолюбиво го, демократичного ладу” в статті 20 частині 4 передбачено право народу на чинення опору будь-якими засобами „будь-кому, хто спробує усунути цей конституційний лад”.

Хм-хм-хм... це що ж за німецьким законодавством чекало б Юлю?

P.S. Цікаво, чи читала пані Юля німецьку конституцію? (перекладів в Україні мало, але, кажуть, ідиш і німецька дуже схожі). Тож, якщо вже калькувати звідти статті, то найкращі. Зокрема, ті де йдеться про те, що депутат Бундестаґу не пов’язаний при голосуванні чи інших діях вказівками ні своєї партії, ні якоїсь іншої групи впливу(щоб депутати з ПР і БЮТ могли таки проводити чесні і відкрити тендери по кожному питанню, а не безкоштовно тиснути кнопки за вказівкою лідера). Або запозичити можливість заборони користування правами та свободами, закріпленими в німецькій конституції, противникам існуючого конституційного ладу, а також заборони діяльності антиконституцій них партій та громадських об’єднань (а то раптом народ „роздуплиться” і захоче змінити парламентську модель або, боронь Боже, САМУ канцлерку – а ми його на хімію, в Черкаси. Або на птахоферми, перепелів розводити)."

http://farysei.narod.ru/fenomen.html#ch6
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити