Роман Безсмертний: Єрмак вміло диригує Зеленським
Дипломат Роман Безсмертний вважає, що так звана Консультативна рада на переговорах у Мінську - крок до того, що Україна починає "підносити патрони Росії" в питанні відміни санкцій.
Про це він розповів в ефірі програми "Тиждень з Марією Гурською", передає Еспресо.TV.
"Консультативна рада - крок до того, що Україна починає "підносити патрони" Росії в питанні відміни санкцій. І визнаючи по факту Росію посередником - який ще аргумент треба? Я вже не говорю про ініціативи подачі води у Крим. Зверніть увагу на "випадкове співпадіння" трьох речей: підписання в Мінську ідей консультативної ради, поїздка у Москву групи нардепів від "ОПЗЖ" й ідея, яка виникла парламентського виміру Нормандського процесу, а це спроба перетягти в Раду Європи, яка це зараз контролює, росіян. І третя, про яку неодноразово згадували - презентація громадянської платформи паном Сівохою. Наступний крок, це буде після 25-го - надання статусу тим, хто воював проти України - статусу повстанця. А далі згода Росії на миротворчий контингент, де вона буде складати 100% цього миротворчого контингенту", - заявив Безсмертний.

Він додав, що на цьому етапі закінчаться розмови про можливість України вистояти в протидії у війні з Росією.

"Це робиться руками Зеленського, якого веде повністю за кремлівськими вказівками Єрмак. Зеленський сам не розуміє цю ситуацію, а Єрмак вміло диригує ним. У більшому випадку, скажіть: для чого зстрічатись Єрмаку з фракцією? Хто він такий взагалі? Він керівник Офісу, а партію і фракцію очолював у свій час Зеленський, як лідер політичний. При чому тут зустріч із нардепами? Народні депутати чомусь біжать на зустріч з керівником Офісу, при чому вони знають, їм говорили, що мандат їм дав Зеленський, а не Єрмак", - зазначив дипломат.

За його словами, ця ситуація є дуже небезпечною для України.

Безсмертний вважає, що Україна під час пандемії виглядає, як посттоталітарна держава з владою, яка хоче тоталітаризму.

Інф.: espreso.tv

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити