Роками із столиці крали не мільйони, а мільярди, міський голова не міг про це не знати, - Гео Лерос
Треба називати речі своїми іменами, в тому числі розуміти, що це не змагання, а можливість вирвати місто з рук бандитів.
Сергій Притула змагатиметься за крісло міського голови Києва, заявивши, що кожного року столичний бюджет "освоюється не просто бездарно, а, не побоюсь цього слова, злочинно".
Щоб не боятись цього слова, можна ознайомитись з листом ГПУ, який я приєдную до посту.
Більш того, це ж не ураган або вибух селітри знищують столицю, у цих процесів є бенефіціари, це конкретні призвіща.

Мій запит був стосовно розслідувань діяльності компаній «смотрящего» за Києвом Дениса Комарницького та його партнера Тищенка, які під дахом Кличка та Офісу президента діють у корупційній змові. Справи розслідують за різними епізодами НАБУ, Нацполіція, СБУ та ДФС.
Так, НАБУ розслідує провадження щодо розкрадання бюджетних коштів КП “Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд" у змові з фірмою Комарницкого-Тищенка “Эко-Буд-Трейд”.
СБУ розслідує справу по факту створення посадовими особами КМДА злочинної схеми по присвоєнню бюджетних коштів коммунальних підприємств.

Окрім цього, СБУ займається і справою щодо зловживання комунальним підприємством “Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд” та ТОВ “Эко-Буд-Трейд” щодо присвоєння бюджетних коштів при реконструкції Окружної дороги в місті Києві.
Нацполіція також розслідує крадіжку бюджетних коштів КП “Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд”.
Крім того - розслідує обставини розграбування бюджетних коштів при реконструкції Окружної та будівництві Подільського мосту. Це та сама компанія Комарницького-Тищенка.
Також, у полиції розслідують злочини компаній «смотрящего» Комарницкого: “Варда Спецбуд Монтаж”, “Дельта Плюс”, “Прованс” за фактом присвоєння бюджетних коштів.
Розслідують і злочинну діяльність компанії “Мостобуд”, пов'язаної з Комарницким та Тищенком.
Раніше ця компанія грабувала на будівництві Подільського Мосту, а тепер - на незаконному намиві піску в Голосіївському районі.

Роками із столиці крали не мільйони, а мільярди, міський голова не міг про це не знати, тому це все відбувається у змові.
Злочинно освоюють не тільки бюджет, а й крадуть київську землю, майно, а також злочинною халатністю доводять столицю до колапсу.
Це справжня мафія і єдиними кандидатом від влади є Кличко, якому Єрмак подарував технічного кандидата від СН.
Треба називати речі своїми іменами, в тому числі розуміти, що це не змагання, а можливість вирвати місто з рук бандитів.

Гео Лерос, народний депутат України
Інф. із
сторінки автора у Facebook 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити