Цю людину звуть Володимир Володимирович Путін
Україна в Женеві доведе наявність російських диверсантів на своїй території. У ході переговорів у Женеві в чотиристоронньому форматі США-ЄС-Росія-Україна в четвер, 17 квітня, Україна надасть докази того, що війська російських диверсійних груп на території були.
Про це на брифінгу завив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає кореспондент НБН.

"Є тільки одна людина в світі, яка вірить у те, що на Сході України немає російських військ - його звуть Володимир Володимирович Путін. Вони здійснили військову інтервенцію до Криму, він спочатку розповідав, що там не було російських військ, а сьогодні офіційно визнав, що вони там були. Зараз він знову розповідає казку про те, що це не його диверсанти, які сформували терористичну мережу на території України, але у нас є неспростовні докази. Вони будуть представлені зараз в Женеві", - сказав пан Яценюк.

Нагадаємо, в Женеві проходять переговори щодо ситуації в Україні, в яких беруть участь міністри закордонних справ Росії, США, представник ЄС Кетрін Ештон, а також в.о. глави МЗС України Андрій Дещиця.

Провести зустріч у Женеві на початку квітня запропонував пан Керрі. Глава МЗС Росії, у свою чергу, запропонував узяти участь у переговорах представника південно-східних регіонів України, де зараз прихильники федералізації проводять протестні акції.

За словами представника Держдепартаменту США, супроводжуючого пана Керрі, США і Євросоюз чекають, що Росія продемонструє готовність до дій щодо нормалізації ситуації в Україні.

Інф.: nbnews.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити