Олег ТЯГНИБОК, Голова ВО "Свобода"

Події, що стрімко розгортаються в Україні – це не просто політичні репресії влади проти неугодних, це не тільки війна проти Бандери і масовий терор проти бандерівців. Це не тільки відбілювання Сталіна. Це відродження сталінізму з усіма його методами, деталями і наслідками. Тому суспільство повинно дати гідну відповідь на дії нинішньої влади.    Детальніше

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #2 віктор 07.05.2011 18:06
ЩЕПЛЕННЯ (ПРИВИВОЧНИЙ) ГЕНОЦИД ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ- СЛОВ*ЯН

УКРАЇНА ПОВТОРЮЄ ШЛЯХ ВЕЙМАРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ 30 РОКІВ 20 СТ. ЇХ МОСОВИМ ЗАХОПЛЕННЯМ ЗЕМЛІ , ЗЛОЧИННИМ РЕЙДЕРСТВОМ ,ПРОДАЖНІСТЮ ЧИНОВНИКІВ , ПАРАЗИТИЗМОМ І РОЗБЕЩЕНІСТЮ
" МАСОНСЬКОЇ ЕЛІТИ" СПЕЦІАЛЬНИМ ВПРОВАДЖЕННЯМ У КЕРІВНІ СТРУКТУРИ ВСІХ РІВНІВ , ДЕГЕНЕРАТІВ , ЗБОЧЕНЦІВ , ПСИХІЧНО ХВОРИХ ЛЮДЕЙ І ОСІБ " НЕТРАДИЦІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ".
ТОДІ ПРИЙШОВ АДОЛЬФ ГІТЛЕР.
В ЧИЛІ ПРИЙШОВ АУГУСТО ПІНОЧЕТ.
В ГРЕЦІЇ ПРИЙШЛИ ПОЛКОВНИКИ
ХТО ПРИЙДЕ В УКРАЇНІ ??????????.
ЗА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ; МАЗЕПУ-АДОЛЬФА-ДЖУГАШВІЛІ-ПІНОЧЕТА-ЛУКАШЕНКО В ОДНІЙ ОСОБІ-В КРАЩИХ НАЦІОНАЛЬНИХ- КУЛЬТУРНИХ-ІСТОРИЧНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ТРАДИЦІЯХ/

Вакцини існують трохи більше двухсот років,і весь цей час не стихають суперечки
про їх ефективність щодо примінення.При тому в нашій країні склались злочинні традиції вакцинувати “всіх підряд,через зручності з організаційної точки зору” що приводить до плачевних результатів? Коли до 90% дітей захворівших дифтерією знаходяться “правильно і своєчасно” привитими.
Туберкульоз теж не хоче “знищуватись” не дивлячись на протизаконну медичну допомогу, що надається в роддомах нашим дітям обманом БЦЖ-вакцини в перші дні життя. Особливі хвилювання викликають ті факти, що свідчать про проведення на наших дітях “широкомаштабни х випробовувань безпеки” нових вакцин під пристойною пропозицією “календарних щеплень”. І Україна посіла перше місце у світі по активній формі туберкульозу. Мої прогнози 1989-1993рр.
І на сьогодні , в Росії проводять прививки під виглядом профілактики , як будто би для попередження раку грудей, та матки.
Україна на черзі за цими прививками . . Прививки двох видів;
1. Так от, перша прививка буде являтись обов*язковою в школах, наукових закладах, роботах,- дівчатка ,та жінки з 10 до 30 років/
Ці прививки співпадають з прививками якими стерилізували дівчаток, та жінок дітородного віку,- Мексики , Нікарагуа , Іраку і так далі.
Дія на організм; Створення в організмі постійної так названої “хибної вагітності”
і відторгнення плоду на 3-4 місяці вагітності. Крім прямої дії, дана прививка має велику психологічну дію, так як багаточисельні викидиші на пізніх строках вагітності створюють панічний страх перед самою можливість вагітності.
2. Прививки розраховані на жінок старше 40 років
Імуноглобулін людини, та препарати ГМО
Вплив на організм ; Різке збудження імунітету з допомогою введеного “ молодого” імунітету , з наступним, на протязі 2-5 років різким його зниженням ( без підпитки “молодого імунітету”) до нуля , то єсть , не можливістю організму протистояти інфекціям. ( СНІД) . Україна знову посіла перше місце в Європі по захворюваності на СНІД.
ЗНАЙ!!! ПО ЗАКОНУ НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА ПРОВОДИТИ ВАКЦИНАЦІЮ
ДІТЕЙ, ТА ДОРОСЛИХ НАСИЛЬНО!!!!!!! !
Батьки повинні знати , що практично після усіх прививок мозок дитини зазнає пошкодження. В 1993 році вперше в Україні зафіксофано дегенерацію нейрогенома еволюційно стабільної структури, яка контролює інтелект людини, тобто мозок. Що слідує за цим,-інтелектуальне виродження нації. Що ми будемо пожинати на початку третього тисячоліття-і буде продовжуватись при повній підтримці народу
Прививки-це ще й інструмент, який виконує дві функції. По-перше,пропускаю чи дітей через прививки, приховано скоротити населення України до-5млн., та Росії -до 15 млн. до рівня запланованого світовою закулісою.
І не тільки України і Росії- а і всієї планети.
До 2025-2030 років в Україні залишити 22-26 млн. населення. До 2045-50 років до 5 млн. рабів. Читайте мої наукові роботи , та прогнози 1989-1993 років,- до 2050 років.
Друга функція-ослабити роботу мозгового апарату,коли людина буде не в змозі мислити самостійно.Тобто виростити нове покоління людино-тварин. Які тупо повинуються своїм хазяям,- бездумних, бездушних, покірних рабів. Таких людей легко зомбувати ; управляти ними як заманеться катам Українського ,та Російського народу- синам диявола.Тому то й іде стравлення українців, та росіян,-таким чином відволікаючи від страшних проблем двох братніх народів.Іще одне,-використовувати Росіян ,та російськомовних громадян в ролі жандармів проти поневолених народів .- своїх націй.
Прививки які мають інородні протеїни, будучи вприснуті в кров, міняють структуру генів людини. Звідси привиті отримують відхилення в психіці, які проявляються в різних формах,та різних періодах життя людини , коли відкривається з віком шизофренія, та інші види захворювань які проявляються через 5-40 років після прививки.
Так в 50 роки в США були проведені щеплення найбідніших верств населення від поліомеліту, дослідники виявили потужний імуноподавлювач ; вірус СВ-40 . Десятки міліонів американців які отримали ці прививки з цією страшною добавкою вже померли. Саме в ракових пухлинах мозку була виявлена добавка вірусу раку СВ-40. Також вона була виявлена у хворих на білокрів*я. Так от , вдумайтесь, чому по радіо, телебаченню в маршрутках.- народ волає про допомогу своїм маленьким діткам , хворим на різні види онкологічних захворювань. Коли ж ці маленькі створіння отримали ці страшні недуги?
Так проводячи експерименти на живих людях, впевнених в тому ,що без прививок вони загинуть від холери,чуми,пол іомеліту чи іншої напасти, яку їм обов*язково приправлять в будь які медичні препарати, прививки, чи продукти харчування, парфюмерію і так далі. Таким чином ,комбінатори відпрацьовують схеми мозгового підкорення сатаністам великих мас народу. Мало кому приходить в голову,що прививки-це ще і спосіб прихованої ліквідації сотень міліонів людей, які є зайвою частиною людства , яка перегружає планету. За нашими прогнозами вакцини, медичні препарати, які поставляються, та будуть поставлятись в Україну і які є рекомбінантними генно-інженерними вакцинами, мають ряд отруйних речовин-консервантів; солі ртуті, гідроокис алюмінію, полісорбентів та інше. Що ще заховають генні інженери у вакцини ? Добре відомо що можна підселити туди ген будь якого онкологічного захворювання, чи ген будь якого іншого захворювання.
І не тільки у прививки. Уже розроблені прививки в каплях, захворювання очей, серця, печінки і так далі. При тому, що поставщиками цих вакцин є формацевтичні фірми іноземних держав, приватні фірми, які за прибутки готові виробляти ,та постачати любий непотріб.
Тому ми звертаємось до всіх людей,-офіцерів, прапорщиків, мічманів, сержантів і старшин, рядових,-АРМІЇ ,МВС ,СБУ ,та всіх силовиків, у вас також є дружини ,діти , внуки , правнуки.
Нас рішили знищити і це вже не жарт. Ваших дітей будуть вбивати разом з нашими.
Тому у вас є вибір; або допомогати вижити своєму народові. або купувати гробики своїм дітям,внукам.правнукам-------------------------------------------------------------------
СПАСІТЬ СВОЇ ,ТА НАШІ ЖИТТЯ.
Фонд Рокфелера виділяє міліарди доларів на розробки в напрямку винищення зайвої частини населення (слов*ян), натомість отримає життевий простір України ,та Росії---------------------------------------------------------------------------------------------
Читайте; www . rusprav.org сайт моїх російських колег
www. personal-plus.net форум статті = soko1
ДУМАЙ УКРАЇНЕЦЬ З РОСІЯНИНОМ , КИНЬТЕ ЧВАРИ, ВАШІ ВОРОГИ,-
СХОДНЯКИ ВЕРХОВНОЇ ЗРАДИ УКРАЇНИ ТА РОСІЇ .
1989- 2010 років.

Директор МП ( ВІЗИР ) наукового центру(СТРАТЕГІ ЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ-АНАЛІЗУ ТА ПРОГНОЗУ) моя адс. Віценко В.П.

Передавайте мої статті в інтернеті друкуйте та розповсюджуйте їх/
Вимагайте моїх виступів по телебаченню та радіо БЕЗФІНАНСОВІ ПРОЕКТИ;
ЕКОЛОГІЯ – ЕКОНОМІКА- С/Г- АРМІЯ ТА ОЗБРОЄННЯ та інше /
Буду вдячний за допомогу нашому центру; ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ ДЕКІЛЬКА ХОРОШИХ НОУТБУКІВ ДЛЯ ВІДРЯДЖЕНЬ МОЖНА Б/В.
З ПОВАГОЮ ДО ВАС СЛОВ*ЯНИ , ВАШ ВІКТОР ПЕТРОВИЧ
Цитувати
 
 
0 #1 віктор 07.05.2011 18:04
УКРАЇНА З НОЖЕМ У СЕРЦІ

Історія людства — це історія війн ,а життя окремо взятої особистості — історія боротьби за виживання в техногенній сфері проживання .
Ми постійно вдихаємо ядовите для нашого організму повітря, харчуємося шкідливою їжею, проживаємо в небезпечних для нашого здоров'я помешканнях користуємося косметикою, яка містить ядовиті речовини. Їх ефект зумовлюється дозою, тривалістю впливу та чутливістю самої людини до ксенобіотиків - чужородним та небезпечним для організму речовинам. Й саме тому неочікувана капітуляція організму перед техногенним навантаженням і є отруєнням. Враховуючи штучне походження сучасних органічних та неорганічних ядів, нескладно визначити їх ЦІЛЕСПРЯМОВУВАН НЯ застосування в отруєнні організму українських людей та навколишнього середовища. Оскільки значна частина цих ядів досить швидко виводиться з організму , виявити їх у крові з плином часу практично неможливо. Про те, чи був яд , який саме і в якій кількості ,зазвичай можна судити лише по тим наслідкам , які залишають ядовиті речовини в організмі. Та й то найчастіше не зовсім впевнено, адже сліди можуть бути у кожному окремому випадку цілковито різноманітними. Зважаючи на те, що кожна окремо взята речовина у тих дозах , в яких потрапляє в організм, і не є небезпечною для здоров'я , то вся сукупність ксенобіотиків, які діють на людину, призводять до серйозних порушень. Водночас існує ряд речовин зокрема, в будівельній індустрії - оздоблюючі та будівельні матеріали, менші дози яких викликають більшу реакцію організму. Прикладом цього може слугувати нітрат натрію як одна із багатьох хімічних речовин, які використовуєтьс я в оздобленні та будівництві помешкань. Що ж відбувається насправді? Ядовиті речовини що виділяються, швидко та у великій кількості потрапляють у повітря вашого помешкання і характер такого впливу на людину може бути різноманітним:
—ураження органів дихання ...
—виникнення захворювань серцево-судинної системи —руйнування ендокринної системи —негативний вплив на гормональний обмін
—посилення дії інших шкідливих хімічних радіоактивних, біологічних активних сполук тощо.
Так ,зокрема, один із багатьох прикладів. Порушення ендокринної регуляції призводить до змін у фізіології людини, тварин, птахів, наших домашніх улюбленців. І в тому числі,до недорозвитку їх репродуктивних органів ,до змін у сексуальній орієнтації людей, імпотенції у чоловіків , зменшення кількості сперми у представників сильної статі зменшилось в тричі. Результатом цього явища, стає зростання кількості захворювань статевої системи. Наприклад , Росія є лідером за чисельністю імпотенції , та чоловіків, які страждають від тих чи інших розладів потенції = 51 %.
А яка ж ситуація спостерігається в Україні?
1975році здатність статевих полових клітин чоловіків до запліднення становила майже 80%, то на 2006 рік вона знизилась і становить менше 30%.
Низьковипроміню ючі, хімічно та біологічно активні будівельні матеріали в помешканнях і в офіційних державних установах , робочих приміщеннях ,продукти харчування, значна частина медичних препаратів,прив ивки(генетичне винищення лише слов*ян), косметичні засоби, та інші негативні фактори, діючи на діенцефальний центр мозку, спричиняють розвиток нервозів , психозів , інших психічних захворювань. І як наслідок , у 2001 році 28862 неповнолітніх покінчили життя самогубством. Додайте до цього алкоголь, наркотики, тютюнопаління. І маємо вбивства, ґвалтування, грабежі та інше негативне явище нашого суспільства.
У 1993 році в Україні вперше зафіксовано дегенерацію нейрогенома, еволюційно стабільної структури , яка контролює інтелект людини, тобто головний мозок. Що слідує за цим?Інтелектуальне виродження нації. Проведені фундаментальні дослідження Н. П. Ц. "СВІТОЧ" засвідчуюють ,що ще одна катастрофа загрожує Україні - спалахи бактеріальних і вірусних захворювань, про які ми вже неодноразово писали в 1989 - 1993 роках. Як показують дані наших досліджень ,в усіх областях України мають місце або в найближчий час ,будуть прогресувати вірусні та бактеріальні захворювання. При цьому виникають і прогресують нові види захворювань, які до цього, не були відомі як науці, так і загальнопрогрес ивній думці суспільства, значна частина яких характеризуєтьс я штучним походженням.
Вже багато живих організмів вперше в історії їх існування піддані впливу того чи іншого збудника хвороб. Залишається ще багато невідомого про ступінь сприйнятливості цих багаточисельних видів тваринного середовища до конкретних мікроорганізмів , зокрема тих, які проникають через дихальні шляхи , шкіру і так далі. Природно, що генетична еволюція мікроорганізмів у напрямку їх вірулентності породила досить істотні проблеми в справі охорони здоров*я і захисту навколишнього середовища, які не піддаються боротьбі з ними, на основі всесвітньо- існуючого досвіду. З цього приводу екс-міністр охорони здоров'я України А.М. Сердюк повідомляє: "Саме головне зараз - зняти екологічну петлю з нашої шиї.
Але і при нинішніх можливостях науки , щоб покращити ситуацію в Україні, хоча би в два рази, потрібно життя п'яти поколінь, тобто 150 років"
Не лише актуальним є сьогодні й питання дитячої смертності. Так в Росії частка дитячої смертності, чисельність дітей із серйозними захворюваннями, що постійно перебувають у школах-інтернатах для розумово відсталих , уродів , та дебілів становить 36,7 % В Україні ситуація є практично аналогічною дому ми повинні усвідомити , що проти українського народу, східних слов'ян ведеться неоголошена війна з метою остаточного їх винищення, не лише прививками . О зирніться , що відбувається навколо нас ?
Йде проголошення та ідеалізація низьких людських потреб, розбещеності, вбивсв, пограбувань, ґвалтувань, алкоголізації, наркоманії, тютюнопаління та багатьох інших вад первісного суспільства, які перетворюють людину в тварину. Війна ведеться страшна, а народ цього навіть не підозрює.
У 1989 році населення України складало 52.3 млн. осіб, до 2004 року складає, близько 42 млн.
Але ж війни нема, не падають бомби , не розриваються снаряди , однак проводиться тихе та повільне хімічне , радіоактивне та біологічне(ЩЕПЛ ЕННЯ, ПРИВИВКИ ТА ІНШЕ) винищення української нації,та всіх слов'ян як виду.
Якщо в 1990році ми проводячи пресконференції , говорили , та писали в засобах масової інформації що до 2025 року в Україні залишиться близько 23-26 млн. населення, то до 2045 року чисельність населення України становитиме близько 5 млн. осіб. Сьогодні ми знаходимо переконливі докази цього . Так, за часи правління антиукраїнськог о, антинародного режиму Кравчука--Кучми--Ющенко Україна втратила більше 13 млн. населення. І навіть за перший квартал 2005 року чисельність населення в країні зменшилось на 364000 осіб, які зафіксовані на кладовищах. Зазначена тенденція продовжується та посилюється. Що ж робити далі нам, українцям? Найперше слід міцно закарбувати у своїй пам'яті, свідомості, на під свідомому рівні:
ІНОРОДЦІ, НЕ ПРИНЕСУТЬ БЛАГО ЧУЖІЙ НАЦІЇ..
ХОЛУЇ ЧУЖОЇ НАЦІЇ НЕ ПРИНЕСУТЬ БЛАГО СВОЇЙ НАЦІЇ.
Запам'ятаймо слов'яни прислів'я наших Пращурів : "В ЄДНОСТІ СИЛА". Резюмуючи, зауважимо, що для покращення актуальної економічної ,демографічної, та соціальної ситуації в Україні є доцільним провести повну націоналізацію економіки, фінансової системи держави, енергетики, засобів масової інформації та стратегічні галузі народного господарства України. При цьому деякі сфери економіки можна віддати у приватний бізнес, та іноземним компаніям, але під Пильним контролем національно—сві домих Українців—патрі отів. Тільки національно свідомі патріоти України Фахівці своєї справи зможуть вивести її із Економічної прірви в яку її загнали антинародні Сили , годуванці Кравчука--Кучми--Ющенко.І відповідаючи на слова А. М. Сердюка , я В.Віценко офіційно заявляю що нам потрібно 5—7 років щоб покращити ситуацію в усіх сферах народного господарства України. І це не пусті слова, я готовий за кожне із них Нести Відповідальніст ь. Деякими нашими розробками
користуються Японці, Фінни, Норвеги, Шведи ,та інші держави . Але не Україна. Так, Україна держава парадоксів, маючи не обмежений науково- технічний потенціал, ми живемо в злиднях , ми живемо в борг. Про причини , чим вони викликані, я описую вище. Тому я запрошую Ваш канал телебачення, Ваш канал радіо, Вашу газету, Ваш Журнал, та інші засоби МАСОВОЇ інформації до співпраці. З повагою Віктор Віценко 1.07.2000року
Підпис: Віценко В.П.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити