Якщо ЦЕ відбудеться, то “Слуга народу” автоматично перетворюється на Організоване Злочинне Угрупування (ОЗУ) з відповідними наслідками!
ЗЕМЛЯ НАЛЕЖИТЬ НЕ ОКРЕМИМ ОСОБАМ, А ВСЬОМУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ!
Громадянин Арахамія Д., який поки що перебуває у складі парламенту в якості народного депутата, заявив, що фракція Зеленського буде голосувати за продаж ринку землі і він очікує, що дане голосування завершиться їх перемогою проти Українського Народу найпізніше у четвер о 3 – 4 годині ранку.

Якщо це відбудеться, то фракція партії “Слуга народу” автоматично, згідно Кримінального Кодексу України перетворюється на організоване злочинне угрупування (ОЗУ) з відповідними наслідками.

У зв’язку із цим ще раз застерігаємо усіх народних депутатів від вчинення особливо тяжкого злочину проти національних інтересів та основ державності, яким буде їхнє голосування за прийняття антинародного та антиконституційного закону про ринок землі. Текст листівки надаємо нижче.

Просимо розповсюдити цю листівку серед місцевих ЗМІ, а також у місцях проживання та бізнесової діяльності народних депутатів у Вашій місцевості.
_________________________________________________

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРО ЗАМАХ НА ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН!!!

Кожен народний депутат, який проголосує за будь-який із законопроектів, що передбачають відкриття ринку землі, вчиняє злочинне діяння найтяжчої категорії!

Усі законопроекти поточної сесії Верховної Ради України є цинічним зламом Загальних засад Конституції України.

У статтях 13 та 14 Конституції України безапеляційно стверджується: Земля є основою національного багатства та належить всьому Українському Народу! Не окремим особам, а всьому Українському Народу, – це забороняє ставити права окремих приватних осіб вище загальнонаціональних інтересів та права власності. Президент Зеленський вводить в оману, що українцям так і не дали стати власниками, прикриваючи шкурні інтереси приватних осіб! Це шахрайство! Читайте Конституцію!

Згідно статті 5 Конституції єдиною верховною владою в Україні, її сувереном, є Український народ. 73% Українців проти продажу землі! Лише НАРОД може вирішувати питання щодо ринку землі. Усі інші — злочинці, що посягають на права усього народу.

Кожен депутат, який проголосує за відкриття ринку Землі, вчинить найтяжчий злочин проти Українського Народу та держави!

Зупинись сам та зупини колегу! Не чиніть злочинних дій! Жодні блага не покриють того зла, яке ви заподієте Україні та своїм нащадкам!

Кожен, хто проголосує “за” законопроект про відкриття ринку землі, тим самим започаткує жорстке та руйнівне протистояння по усій Україні!

Застерігаємо вас від цієї катастрофи та попереджаємо: покарання за злочин прийде до Вас та ваших близьких!

В Преамбулі “Загальної Декларації прав людини” ООН сказано: “Влада повинна себе поводити так, щоб Народ не був змушений вдатись до повстання, як до останнього засобу протидії!”. Своїм рішенням Ви можете штовхнути народ до активного захисту свого права. Це залежить від Вас!

Віктор Шишкін, суддя Конституційного Суду України у відставці
Інф.: puer-press.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити