Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков несе відповідальність за діяльність в Україні "Національних дружин", - Михайло Бродський
Про це Голова редакційної ради "Обозревателя", президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський хаявив в ефірі "112 Україна".
"Обличчя навіщо закривати? Обличчя закривали пірати, бандити, ку-клукс-клан. У всій Європі прийняті закони, що забороняють закривати обличчя, це безпека громадян. Терористи закривають обличчя", - зазначив він.

За його словами, влада повинна не допустити пролиття крові через діяльність представників "Національних дружин", які пообіцяли "забезпечення порядку на вулицях українських міст".

"Це небезпека для наших дітей. Невже не зрозуміло, що буде кров? Чия кров, чиїх дітей? Матуся народила, виростила хлопчиків, а їх ці в масках прийдуть і вб'ють. А ми будемо їх садити в тюрму. Ні. Давайте сьогодні діяти і зробимо так, щоб це стало неможливо", - говорить політик.

"Якщо буде кров - винен буде Аваков", - додав він.

Раніше глава МВС Арсен Аваков заявив, що "Національні дружини" можуть існувати як цивільні організації, але ні в якому разі не переступати рамки закону.

Інф.: obozrevatel.com


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити