Про майбутнє Зеленського і його команди - у проекті журналістських історій "Без цензури"
Погано або дуже погано? Яке майбутнє чекає на Володимира Зеленського та "Слугу народу" після епічного провалу на місцевих виборах?
Богдан Буткевич дотепно розкладає по поличках наслідки недільного голосування для президента, українських олігархів і нас із вами.

Оточення Зеленського буквально за кілька місяців провалило все, що тільки можна було провалити. Причому масштаби катастрофи такі великі, що "робити хоч щось" президента вже закликає Олександр Дубінський!

Тепла ванна Єрмака та решти найближчого оточення відірвала президента від реальності. А в цій реальності він має програні вибори (якщо не сказати гірше), зруйнований міф про "найвидатнішого лідера сучасності", слабо контрольований парламент і слабких керівників силових органів (не таких вже й лояльних до самого Зеленського)... А ще - є величезна діра в бюджеті й зіпсовані стосунки із західними донорами. Виглядає кепсько, еге ж?

Отже, розбираємо, як президент Зеленський в турборежимі наближається до своєї політичної смерті? Чи наважиться він змінити токсичне оточення, яке все сильніше тягне його на дно?

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити