Газові гроші Тимошенко: хто насправді фінансує "Батьківщину", - нове журналістське розслідування програми "Наші гроші"
За підставними спонсорами "Батьківщини" стоять Онищенко і Коломойський.
Партія Юлії Тимошенко "Батьківщина" у 2018-му зібрала рекордний "урожай" грошових пожертв.
«Від простих українців» - кажуть у партії. Мільйони гривень «Батьківщині» надарували майстриня манікюру, безробітній, студентка, і…касирка супермаркету. Яка і вивела журналістів на ймовірного «тіньового спонсора» партії Тимошенко.

Автор: Максим Опанасенко.
BIHUS info

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 19.03.2019 19:59
18 березня о 15:30 Юлія Тимошенко була гостею укр. радіо (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»). Що вже Вона молола, можливо, це варте уваги психіатра, але серед іншого прозвучали також перлини типу:
1. Порошенко організував розграбування бюджету "Оборонпрому" і втягнув до цих оборудок Гладковського;
2. газові угоди, підписані нею у 2009 році, були насправді вигідні Україні, оскільки Нафтогаз виграв відповідний позов до Газпрому у міжнародному суді.

Гадаю, фахівцям штабу Петра Порошенка варто було б ознайомитися з записом цього інтерв'ю і прокоментувати його на радіо.

А 19 березня о 15:30 в цій же програмі Віталій Портніков поставив питання, чим відрізняються між собою троє лідерів електоральних симпатій, і учасники обговорення, серед них пані Гопко, не побачили між ними принципової різниці, більше того, вона повторила безумовно шкідливу тезу, що суспільство не дозволить будь якому президентові змінити курс на зближення з Заходом.

Шо ж люди скажуть про суспільство, яке обирає президентом особу з двома судимостями і відверто кримінальною психологією (Василь Овсієнко - http://varnak.psend.com/whoiswho/letter.html ), аферистку,або клоуна?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити