Останній бій полковника
"Коли Степанович потрапить до другого туру, можна буде спокійно відкорковувати шампанське, бо це – гарантована перемога на виборах. Правда, як у той другий тур попасти, ніхто не знає", – ділиться з УП проблемами лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка один із його соратників.
Питання "Як потрапити до другого туру?" бентежить колишнього міністра оборони більше восьми років. Він уже двічі балотувався в президенти і двічі програвав.

На виборах 2010 року результат Гриценка був відверто поганим, тоді він набрав лише 1,2% голосів.

Але за чотири роки, на президентській гонці 2014-го, підсумок був кращим – його підтримали 5,48% виборців. Тоді Гриценко став четвертим, його випередили Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Олег Ляшко.

Такі результати віщували партії Гриценка впевнений прохід до Верховної Ради. Але не сталося, як гадалося. Через відсутність серйозного медіаресурсу й атаки з боку конкурентів у 2014 році "Громадянська позиція" опинилася за бортом парламенту та отримала лише трохи більше 3% голосів за необхідних 5.

Через багатообіцяючі старти і провальні фініші Гриценка часто називають "першим непрохідним кандидатом".

Такому не найприємнішому іміджу він може дякувати виключно собі. Під час кампанії 2010 року саме його команда вигадала йому передвиборний слоган "Прохідні самі пройдуть. А я голосую за Гриценка!".

Тепер у нього з’явився шанс виправити ситуацію. Гриценко ще ніколи не мав такого стартового рейтингу, як зараз. За нього готові проголосувати близько 16% українців серед тих, хто вже визначився з вибором. У соцдослідженнях його випереджає лише Юлія Тимошенко, яку готові підтримати приблизно 20%.

І якщо ця двійка потрапить до другого туру – Тимошенко не матиме шансів.

Тому лідер "Громадянської позиції" готується до останнього бою. У його оточенні переконують: якщо Гриценко програє втретє, то більше не балотуватиметься. Фактично, це боротьба не тільки з політичними конкурентами чи олігархами, які його "мочать" на своїх телеканалах, це боротьба з тінню минулого і з самим собою.

"Українська правда" з’ясовувала, як Анатолій Гриценко готується до президентських виборів, хто йому допомагає, з ким веде переговори, які проблеми стоять перед ним та чому політику так важливо покінчити з минулим.   Повний текст

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 киев 11.07.2018 16:02
Українці повинні підтримати того, хто посадить цих корупціонерів та олігархів. А Гриценко постійно ходить до олігарха Пінчука, (Гриценко сам сказав про це у недавньому інтервью). Пінчук намагався купити за безцін Криворіжсталь (тільки завдяки ЮВТ це йому не вдалося)- то як може Гриценко посадити олігарха, у якого він на мотузці...
Цитувати
 
 
+1 #1 Ігор 10.07.2018 16:50
Українці підтримають тільки українця, а не тимоху.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити