Нинішня влада в Україні не є ні народною, ні демократичною, ні українською
Ця влада ніяк не поєднана з народом – ні ідейно, ні на рівні інтересів. Народ не знає, яку державу творить влада в Україні; жодна гілка і структура влади не діє в інтересах народу, а працює на саму владу; жодна політична сила, представлена в структурах влади, не захищає народ від наростаючого державного грабежу, а тільки виборює для себе можливість грабувати народ і присвоювати якомога більшу частку награбованого. Антинародна суть цієї влади очевидна.
В Україні знищуються рештки народовладдя. Виконавча влада узурпувала всю владу в Україні, вона повністю підпорядкувала собі законодавчу і судову гілки влади, а з прийняттям закону про вибори президента Верховною Радою цілком звільнить себе від волі народу. Антидемократична суть нинішньої влади незаперечна. Про це - у статті на сайті '"УП" Петра Іванишина, (Науково-ідеологічний центр ім. Д. Донцова).  Детальніше

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Волинь 26.01.2013 22:08
Нинішня влада в Україні просто не може бути народною, демократичною і українською, бо це " Інтернаціоналіс ти-злодії в законі", І в Україні вони створили собі "лафу", в їх повна влада, і політична і економічна, в результаті повне беззаконня і повна безвідповідальн ість перед народом України. А яку численну охорону має Янукович, а, боягузам демократія не потрібна, вони її бояться.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити