2018 року Росія сконцентрувалась на поглинання Білорусі, активно підштовхуючи "братню країну" до фактичної втрати незалежності, через економічне та військово-політичне поглинання "старшим братом".
Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який 25 грудня прилетів до Москви для переговорів з владою Російської Федерації, можете ще до кінця дня схвалити російсько-білоруську військову доктрину. Політико-економічна інтеграція двох країн може відбутися дуже швидко. Такий сумний прогноз озвучив представник України на переговорах в Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук, аналізуючи події останніх тижнів, зазначають "Патріоти України".
 
Досвідчений політик та контрозвідник, зокрема, нагадав слова російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва, який заявив, що «Росія готова і далі просуватися по шляху будівництва Союзної держави, включаючи створення єдиного емісійного центру, єдиної митної служби, суду, Рахункової палати». «Є більш докладне пояснення Д. Медведєва двох інтеграційних сценаріїв для Білорусі в його трактуванні. Тобто, альтернатива: або-або. Спрощено це так - або прискорена інтеграція Білорусі в цю Союзну державу і тоді торгово-економічні пільги для Білорусі або так, як є зараз, але тоді, грубо кажучи, гроші на бочку», - пише Євген Марчук.
 
За його словами, в 2018 році Росія серйозно взялася за Білорусь, активно підштовхуючи її до більш тісної інтеграції. «У нас достатньо різних інституцій та відомств, щоб глибоко і всебічно у всьому розібратися і спрогнозувати розвиток подій на нашому північному кордоні і в Європі в цілому», - пише Євген Марчук на своїй сторінці в Facebook.

Інф.: patrioty.org.ua
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити