Після зустрічі з Путіним Трампа на батьківщині називають зрадником, причому і демократи, і республіканці
Друг України, сенатор Джон Маккейн пише про наймерзотніший виступ американського президента на його пам'яті.
І тільки сам Трамп продовжує нахвалювати свою ініціативу і підсумував, що зустріч з Путіним була навіть кращою за зустріч із НАТО.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 17 липня 2018 року:

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #5 Стрім 17.07.2018 23:03
Скільки тих ніггерів, що волають проти Трампа? Сотня-друга! Та ще п’ять сотень ковбоїв, які підтримують Трампа, бо ім
подобається довгонога його моделька. Решті мільонам амерікосів та ґєйвропейців глибоко на.с.р.а.ти і на твіттери іхнього
президента. І, особливо, на тую занедбану Україну. Що, за іх відомостями, гниє десь у пустелі між Сибіром та Ямалом. Тобто
між Сяном та Доном. А навколо суцільні вороженьки. У владних київських фотелях.
Цитувати
 
 
-3 #4 Чьотко 17.07.2018 22:33
Київські владці, услід за хорим, без мізків, Маккейном, б'ються в істериці, попередньо навіявши собі, що Росія тільки й мріє про світове панування, не розуміючи, що хоче вона тільки одного - щоб її залишили в спокої. Бажано - назавжди. Дуже серйозне захворювання у кийовців, як бачимо. З регулярними ускладненнями, нервовими припадками і наростаючою деменцією.
Цитувати
 
 
-4 #3 Маккейн 17.07.2018 22:26
У того Мака рак мозку - тому він щирий за великі кошти Пороха друг. Українські можновладці настірливо страждають питанням: "що ж ім робити з населенням ОРДЛО, якщо навіть станеться неймовірне, і якось вдасться повернути ті міста і лани під київську владу". Тому трохи відвертіші політологи прозоро натякають, що бажано повернути ці землі без іхнього остогидлого "промосковського " електорату. Відтак національно стурбовані патрійоти зробили висновок однозначний. "Треба застосувати проти "не таких" українців ОРДЛО щось на кшалт маленьких нейтронних бомбочек". Таке ось світле майбуття очікує Неньку під проводом різноманітних турчинок, парубійх.у.й.чиків, тягнибочок, яйцевонючек тощо. Усі на вибори! Сала хіроям!
Цитувати
 
 
-6 #2 Трамп 17.07.2018 22:17
Для зміни сумної долі України варто негайно змінити текст її гімну. Бо ті похороно-скорботні співи "щеневмерлаукраї на, але незабаром... там будьмо!, навколо вороженьки від Сяну до Дону..." тощо, аж ніяк не надихають на прагнення світлого майбуття у садку вишневому під хрущами, що вже не гудуть, бо повиздихали від чорнобильського цезію. Сала з чоколадом рошенівським хіроям!
Цитувати
 
 
-2 #1 asdasd 17.07.2018 22:09
asdsasdasd
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити