Володимир Пилипчук: Любов Юлії Тимошенко до антиукраїнців не випадкова, а цілеспрямована і систематична
Я усвідомлюю, що цим постом викличу незадоволення у багатьох своїх ФБ-друзів, які є фанатами Юлії Тимошенко, але... ось я прочитав повідомлення, що "Дружина Насірова балотуватиметься в Київраду за списком "Батьківщини"!!!
Я на попередніх виборах агітував та голосував (до другого туру) за Юлю на посаду президента, не дивлячись на свої особисті образи - вона (перебуваючи на посаді Прем'єра) не захотіла підтримати мою кандидатуру на Голову Антимонопольного Комітету України (а монополізація України олігархами йшла саме звідти, завдяки "освяченню" монополізації саме за допомогою рішень АК). Вона навіть викреслила моє прізвище зі списку нагороджених Грамотою КабМіну з нагоди... чи то річниці створення РУХу, чи то річниці Незалежності - вже не пам'ятаю... Я, наступивши на горло "власної пісні" і керуючись виключно державними інтересами, голосував за те, щоб вона, а не Порох чи Зе, стала президентом. Я цінував лише розум її (і я не іронізую, бо інтелект у неї дійсно високий), закриваючи очі на її "гріхи молодості"...

Але, поклавши руку на серце, скажіть на милість, чим, якою потребою, якими державними інтересами викликане, висунення Юлею дружини ворюги Насірова в депутати? Невже не знайшлося ні одного порядного, професійного патріота в її рядах, кандидатуру якого Юля мала змогу підтримати? В лавах "Батьківщини", як і у ЗЕ закінчилися професійні, порядні патріоти?
Вона висуває дружину Насірова, на якій записано все сумнівне його майно, яка мала змогу виділити з нього маленьку частку, щоб внести суду заставу за свого чоловіка в розмірі 100 мільйонів...

Чим, якою потребою, якими державними інтересами керувалася Юля, витягуючи дружину Насірова в політики? Лише можливістю отримання особистої вигоди (винагороди) від Насірова!

А враховуючи те, що саме Юля привела в парламент масу депутатів, які були олігархами, які зраджували інтереси України, а потім і її власні - назвати її далекоглядною ніяк не можна!
Щоб не бути голослівним, нагадаю лише найвідоміших антиукраїнців:
- Відомий антиукраїнець, агент кремля Андрій Портнов - попав у політику лише завдяки проходженню в парламент внслідок його включенню Юлею у списки Батьківщини.
- Відомий антиукраїнець, суддя Олійник (нині в москві) попав у парламент завдяки Юлі.
- Відомий сепаратист, шахрай і запеклий антиукраїнець, весь у колорадських стрічках Олександр Фельдман - завдяки Юлі.
- Васадзе, який попав у парламент за списком Батьківщини, а потім переметнувся в Партію Регіонів - завдяки "старанням" якого (і іжє з ним) українці купляють авто за кордоном за космічно високими митами й акцизами на українській митниці. Але сам, нахапавши автозаводського майна, так і не зумів досі випустити ні одного масового українського автомобіля, а нині ще "викрутково" розпочав збирати російські ВАЗи агресора.
- Запеклий антиукраїнець Богдан Губський, який завдяки Юлі і пройшов в парламент і став земельним олігархом.
- Стешенко. Завдяки комуністам він проходив до парламенту першого і другого скликань - креатура Юлі та бізнесмена, депутата від Партії регіонів Василя Хмельницького.
- Які найвідоміші депутати БЮТ, що переметнулись у парламенті в Партію Регіонів? - Валентин Зубов, Валерій Камчатний, Олександр Фельдман, Валерій Писаренко, Тарієл Васадзе і Володимир Пилипенко.

- Хто з БЮТ проголосував за звільнення Юлі з посади Прем'єра? 8 депутатів фракції БЮТ: Каплієнко Володимир Володимирович, Омельченко Григорій Омелянович, Полунєєв Юрій Володимирович, Савченко Ігор Васильович, Барвіненко Віталій Дмитрович, Веревський Андрій Михайлович, Задирко Геннадій Олександрович, Черпіцький Олег Зенович.

- Хто керував партією Батьківщина в Харківській області? - Арсен Аваков!
- Пашинський також розпочинав свою політичну кар'єру в списку БЮТ.

У списках Юлі є і політемігранти, які назавжди лишилися за кордоном ...
А за всі каденції парламенту Юля привела в державну політику  таких "патріотів" до сотні....
А якщо врахувати, що Юля не лише сама, а на чолі своєї  фракції не голосувала, та ще й нині оскаржила в Конституційному Суді України прийняття парламентом "АнтиКоломойського закону", то я більше ніколи в житті не агітуватиму і сам не голосуватиму за Юлю!
Бо, не дивлячись на те, що в рядах Батьківщини є чимало талановитих патріотів, її любов до антиукраїнців не випадкова, не хоббі, а цілеспрямована і систематична. І вона не лише в минулому. Бо з висуненням кандидатом у депутати Насірової - стала безмежною. І геть  аморальною!

Володимир Пилипчук, політик, екснардеп, науковець, громадський діяч

Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити