Контраргументи проти ахінеї ПУ вимушений висунути я - замість ЗЕ, Кулеби, Ткаченка, які мовчать, як глухонімі, - Володимир Пилипчук
Путін досі повторює мантру: "Український народ як був нашим братнім народом, так і залишиться на століття".
-Так чому ж ПУ вчинив НЕ дружньо? Не запитався у ВСЬОГО "дружнього українського народу", чи можна відірвати у нього Крим та Донбас і приєднати їх до РФ? А чому чому ж ПУ вчиняє НЕ дружньо? ? - нав'язує "дружньому народу" чужу не рідну мову, чому критикує і виступає проти "українізації", але активно зросійщує всі іншомовні народи і нацменшини, які проживають у РФ? А чому саме російську нав'язує нам, коли більшість населення "дружньої" йому України - ПРОТИ!? Бо подвійні стандарти - то і є його його єдиний і постійний "стандарт"? А чому в РФ на офіційному рівні пишуть і кажуть "НА", а не "В" Україні? Щоб подратувати "братній та дружний" український народ? А чому у братній тобі ЛуГандонії твої найманці ЗАБОРОНИЛИ Українську і ти цього не помітив? Якось взагалі - НЕдружньо? Правда, ПУ?

- Але ж ПУ - відомий словоблуд та артист розмовного жанру. Мастак розповідати казки та історичні небилиці!

- Стосовно "історичного володіння Кримом" московією.... - А де прийняв Християнство Володимир Великий, як не в Криму? І що - прийняв Християнство, висвятився прямо на ворожій (НЕхристиянській на той час) московській чи на підконтрольній Україні ( Києву) території? Але ж навіть Московії в той період ще й в помині не було!!!

- Правда, ЗЕ- промовчав ?!? Бо менш в'юнкий і більш тупий, ніж ПУ, менш підкований у всьому (але не лише в історії), тому й.... "как риба об льод" .

- Тому контраргументи проти ахінеї ПУ вимушений був висунути я - замість ЗЕ... Бо не лише ЗЕ, але й ні Кулеба, ні Ткаченко нічого не промимрили! Вони або "нє в курсє", або їм "нє с рукі" давати заперечення своєму ординському ПАТРОНУ!!!

Отже:

-Путін: В СРСР кожна республіка отримала багаж російських історичних територій, а потім вийшла з його складу. Хай не тягнуть із собою подарунки російського народу.

Контраргументую понтоватого і неграмотного ПУ (бо ЗЕ і Кулєба - знову "глухонімі"!):

1. Україна виходила із срср відповідно до конституції срср... як суб'єкт права! Виходила не з росії, а з срср. І все, що було створене в срср - було створено не лише російським народом, а всіма народами, які населяли срср. А право виходу було обумовлено конституцією срср, і Україна провела в 1991 референдум, де більше 90% населення (у тому числі більшість кримчан і донеччан) проголосували за вихід з срср, при необхідних 2/3 згідно з тією ж конституцією срср!!! Причому - з попереднім трьохмісячним обговоренням! А в рф - було обговорення і референдум? А в Криму було обговорення і ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ референдум (за Конституцією України). А "кримчани" - то є такий окремий народ, тобто той суб'єкт, саме який має право на самовизначення за "декларацією прав людини"? Чи лише діаспора росії та корінні українці і татари?

2. Угода про вихід із срср була підписана в т.ч. і і росією та ратифікована парламентами в добровільному порядку, - згідно з нормами міжнародного права! З обумовленими у названій і ратифікованій Угоді - з територіями, майном (із часткою спільного майна срср). Але ж не з УСИМ належним їй майном...

3. А якщо точніше, то... ВСІ золото-валютні резерви та запаси срср - між республіками геть НЕ були по-братські розподілені, а залишилися повністю в РФ!!!. Валюту українців, яка зберігалася в "Зовнішекономбанку" срср, - теж забрала москва, бо росія українцям її повертати відмовилася!!! УСІ зарубіжні активи срср - повністю перейшли до РФ. А потім,ще й рубльова готівка українців, яка зберігалася в банках срср на території України - також була вивезена в мордор. А ядерна зброя, яка була в Україні на момент розпаду срср - ДЕ ділася? Так що українців москва ще й добряче "нагріла" і пограбувала (як і інші республіки)!

4. У Путіна не може бути жодних територіальних претензій до України, оскільки НІ ОДИН шматочок території РФ не відійшов до України, бо поділ відбувся за існуючими тоді (і узаконенеми в срср) адміністративними кордонами!

5. Але от росія - дійсно прихватила собі чужі землі і майно, яке було на них.... і яке свого часу також "було прихвачене" при срср, але нині стало територією РФ ???:
Тобто, нинішня РФ повинна була б відмовитися від Калінінградської області, Карелії, Туви, Курил і частини Сахаліну!!!

- А якщо трішечки копнути глибше, - хоча б до часів "збирання земель" російською імперією, то були.... "Покорение" Сибири? "Освобождение" Кавказа? "Приход на помощь" народам Средней Азии? "Добровольное присоединение по просьбе рабочих и крестьян"..... Одним словом - УСЕ, що східніше Уралу - імперією було "прихвачене" війнами. Бо імперія постійно завойовувала..., загарбувувала, окуповувала і "анексовувала"... і за рахунок поневолених ними - жила та багатіла... (золото, алмази, нафта газ, ліси, руди, вугілля та ін. корисні копалини, вихід до морів та океанів, )

І наостанок - найліпший контраргумент для ПУ: - "Доклад Военного Министра, Генерала от инфантерии А.Н. Куропаткина. 1900 год"

Ваше Императорское Величество!
На протяжении 18 и 19 веков Россия провела в войнах 128 лет, и только 72 года были мирные.
Из 128 лет только пять припадают на оборонительные войны, все остальные - это захватнические походы. Чтоб Императорское Величество имело определённое представление, начну хронологично..... "


- "За 200 років воєн Росія, що мала на початку 18 століття всього 12 млн. населення (зверніть увагу - НАСЕЛЕННЯ, а не етнічних росіян**), перетворилася в державу, яка в нинішньому (1900) році налічує 132 млн." - Куропаткін. (уточнення, позначене ** та переклад цієї частини доповіді Куропаткіна - мої, - В. П.)

Почитайте і пересвідчіться в цьому ось тут.

Так що, в підсумку, РФ - то дуте "в'ялічіє" як і видуманий народ, з такою ж історією! Тому, ПУ, сідай за парту і вивчи історію, бо на сьогодні - знову двійка...." НЕУД"!

Володимир Пилипчук, політик, науковець
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити