Путін сам не тямить, кого, від кого і для чого "захищає", - політик і науковець Володимир Пилипчук
Подумалось...
- Путінські пропагандони трублять, що ВСУ вбиває власний народ в ЛуГандонії... Тоді що роблять там ординські війська і військова техніка (в ОРДЛО)? Захищають народ України від знищення Армією України? А на яких підставах вони перетнули кордон України? На запрошення України, яка постійно вимагає їх вивести звідти???

- Якщо Путін своєю зброєю і своїми солдатами захищає рускоязичних,... а тим більше - якщо вони отримали паспорти і громадянство РФ, то який це в чорта "власний" український народ? А вбиваючи жителів ОРДЛО з паспортами РФ, чий народ вбиває армія РФ ? То ж ні для кого не є секретом, що від "захисту Ордою ЛуГандонії найбільше постраждала саме ЛуГандонія...

- А що робить Путін в Сірії ? Вирізає сірійців, що знайти хоч деяких рускоязичних, а щоб знайшовши їх - їх і "захистити"?

- А від кого "захищає" російський народ РосГвардія і ОМОН, щотижня влаштовуючи криваві заміси в москві"? Нищить не російський, не власний народ?

- Думаю, що путін врешті і стане жертвою придуманих ним видів "захисту", бо він не тямить кого, від кого і для чого "захищає"!

Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити