Святослав Вакарчук закликає розпродати землю і держпідприємства
ВАКАРЧУК РОЗПОВІВ, З ЧИМ ІДЕ НА ВИБОРИ
Лідер партії "Голос" обіцяє "знести" олігархічну систему.
Святослав Вакарчук розповів, які законодавчі ініціативи його партія буде відстоювати у Верховній Раді. Про це політик розповів в інтерв'ю Liga.net.

«Першим законопроектом, який ми запропонуємо, буде деолігархізація. Деталі цього ми розповімо пізніше. Я за те, щоб в Україні були успішні бізнесмени. Але я проти касти недоторканних, які грають за власними правилами», - заявив Вакарчук.

«Я проти маніпуляцій в ЗМІ. Я проти, щоб олігархи використовували політиків і платили їм зарплату. Будемо жорстоко проти цього боротися. Нам треба відкрити Верховну Раду людям в прямому і переносному сенсах. Олігархи, як явище, повинні зникнути», - підкреслив він.

Вакарчук також заявив про намір знизити податки в певних сферах.

«Але перед цим ми повинні точно знати, де які компенсатори і наскільки вони будуть дієвими. Для початку нам треба буде подолати неефективність державних підприємств, які доять бюджет. Продати підприємства, готові до приватизації, неготові - поставити незалежних бордів, які будуть генерувати прибуток», - розповів він.

Лідер партії «Голос» вважає також, що необхідно звільнити армію «чиновників-дармоїдів, які створюють видимість, що вони працюють на країну».

«Замість них призначити менше людей, але більш ефективних. Потім поступово, можливо, і паралельно знижувати податковий тиск на середній і малий бізнес, і паралельно ліквідувати монополії »- пропонує Вакарчук.

Також політик заявив про підтримку впровадження ринку землі і намір зайнятися пенсійною реформою.

«Ми будемо займатися пенсійною реформою. Тому що пенсії більшості громадян не відповідають економічним реаліям. Нам треба позбутися супер пільгових пенсій для окремих людей, які отримують в сотні разів більше, ніж пересічні пенсіонери», - розповів Вакарчук.

Видання Realist повідомляє, що лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук представив ще двох топ-менеджерів своєї політсили - Павла Кухту і Ярослава Залізняка.

Як писала Lenta.UA, раніше Вакарчук виступив з офіційною заявою про відмову від співпраці з політичними брендами. Він пояснив, що «Голос» піде на вибори лише в координації з людьми.

За інф.: lenta.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #2 Рем 01.06.2019 14:13
Ще один Голобородько
Цитувати
 
 
-3 #1 Тимко 31.05.2019 08:49
Ганьба!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити