Підтримаємо позитивні рішення Зеленського, але змусимо відповідати за невиконані обіцянки, — Вакарчук
Партія "Голос" подає голос.
Партія "Голос" підтримає «позитивні зміни» для України, які ініціює президент Володимир Зеленський, заявив голова політичної сили Святослав Вакарчук.
"Голос" також виступить за «ще більші і радикальніші» зміни, сказав він в інтерв'ю Радіо НВ.

«Якщо він [Зеленський, — Ред.] буде пропонувати позитивні зміни для країни, ми, безумовно, їх підтримаємо. Більше того — ми будемо виступати за ще більші зміни, ще радикальніші зміни, тому що ми вже занадто довго чекали і топтались на місці - 28 років. Пора вже йти вперед, скажімо так, на повних вітрилах з великою швидкістю», — повідомив Вакарчук.

У той же час молодий політик зазначив, що якщо Зеленський не буде виконувати свої обіцянки перед українцями, то партія Голос «змусить його відповідати перед виборцями».

Вакарчук додав, що в останній раз особисто спілкувався з новим президентом два роки тому. Також він зазначив, що відкритий до будь-яких обговорень із Зеленським.

Нагадаємо, 16 травня на Старокиївській гірці у Києві Вакарчук оголосив, що йде на парламентські вибори, презентувавши свою партію "Голос".

За його словами, партія Голос йде в парламент, щоб «знищити стару політику і створювати політику нову. Політику, яка принесе нам справжні зміни». В інтерв'ю Радіо НВ він уточнив, що його рішення є остаточним і на нього «ніщо не може вплинути».

Також Вакарчук представив свою команду. До неї увійшли екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко, виконавчий директор Transparency International Ярослав Юрчишин, ветеран боїв за Донецький аеропорт Андрій Шараскін з позивним Богема, професор кардіології Юрій Соколов і екс-виконувач обов’язків голови Одеської ОДА Соломія Бобровська.

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити