Вплив на президента не можуть поділити Богдан і Баканов
У команді президента України Володимира Зеленського намітився конфлікт між оточенням глави Офісу президента Андрія Богдана та в. о. голови Служби безпеки України і другом дитинства Зеленського Іваном Бакановым, повідомляє у своєму Telegram-каналі УП. Off the record.
"Баканов, як кажуть, не узгоджує з ОП призначення заступників в СБУ. Крім того, оточив себе консультантами кшталт Миколи Банчука і Анатолія Матіоса, які "радять" йому людей на посади", - йдеться у повідомленні.
 
Також, згідно інформацією, Іван Баканов виступає за збереження скандального департаменту К, від якого спочатку Офіс президента хотів позбутися.
 
Нагадаємо, раніше в.о. голови СБУ Іван Баканов зробив своєю правою рукою по боротьбі з корупцією генерал-майора Анатолія Калюжняка, який обіймав аналогічну посаду в СБУ з 2010-го по 2013 рік.
 
Зазначимо, що громадські діячі наполягають на ліквідації управління "К" СБУ, як і деяких інших підрозділів, щоб скоротити силову структуру і залишити тільки розвідувальну і контррозвідувальну функції.
 
Інф.: dt.ua
 
 
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити