Три роки правління Януковича та Азарова ознаменувалися для українців фінансовим геноцидом.
Про це у своєму блозі на Інтернет-ресурсі Вголос написав Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління.
"Янукович та Азаров довели Україну до фінансового банкрутства. Невдовзі виповниться три роки з того моменту, коли вони стали на чолі держави. Показово, що напередодні цієї сумної річниці Міністерство фінансів опублікувало звіт, який свідчить про те, що на Єдиному казначейському рахунку держави залишилось всього 500 млн. гривень, тобто сума, якої достатньо лише на 12 годин функціонування держави.

Отже, це яскраве свідчення, що у державі  грошей немає, і це результат економічної політики уряду та монетарної політики Нацбанку. Які ж підсумки можна підбити за 3 роки правління Азарова та Януковича?

1. Розграбовані золотовалютні запаси. У порівнянні з вереснем 2011 року їх обсяг станом на кінець 2012 року знизився з 38,2 млрд. доларів до 24,5 млрд. доларів, або на 35,9%.

2. Від’ємне сальдо платіжного балансу. Ще у 2010 воно році було позитивним і складало 5,03 млрд. доларів, вже у 2011 році воно стало негативним і становило –2,45 млрд. доларів, а впродовж 2012 року погіршилося ще на 70% і становить –4,17 млрд. доларів.

3. Пенсійний фонд по суті банкрут, це результат так званої пенсійної реформи, авторами якої є Тігіпко та Азаров, і яку освятив Янукович. Так, у червні 2012 року Кабмін збільшив плановий дефіцит Пенсійного фонду на 57% - з 9,7 млрд. гривень до 15,3 млрд. гривень. У 2011 році цей показник склав 30,1  млрд. гривень.

4. Запровадження Податкового кодексу привело до того, що лише у 2011 році 245 тисяч приватних підприємців закрили свій бізнес. А 2012 році кількість тих, хто був змушений припинити підприємницьку діяльність уже обчислювалась мільйонами.

5. Українські міста стали банкрутами. Так, борг Києва на кінець 2012 року складав 10,5 млрд. гривень, після цього з’явилося повідомлення про те, що місто взяло в борг ще 3 млрд. гривень під 15,25% річних. Борг міста Львова разом з комунальними підприємствами становить 476 млн. гривень, борг Харкова становить 395 млн. гривень. Практично усі міста є банкрутами і не можуть самотужки виконувати дохідну частину бюджету.
6. Нацбанк лише у 2012 році викупив облігацій внутрішньої державної позики уряду на суму 28 млрд. гривень, тобто, по суті, покривав дефіцит держбюджету.

7. У 2012 році чистий дефіцит державного бюджету, нічим не закритий, становив 53 млрд. гривень, тобто це – невиконані зобов’язання уряду перед різними суб’єктами. Ще гірша ситуація у 2013 році, вже при прийнятті бюджету на 2013 рік у ньому було закладено дефіцит у розмірі 50,5 млрд. гривень.

8. За три роки правління режиму Януковича та Азарова державний і гарантований державою борг зріс на 71% – з 301,4 млрд. гривень станом на 31 грудня 2009 року до 516,4 млрд. гривень (64,6 млрд. доларів) станом на 31 грудня 2012 року. А валовий зовнішній борг України впродовж 3 років зріс на 29,5% – з 103,4 млрд. доларів станом на кінець 2009 року до 134 млрд. доларів станом на вересень 2012 року, майже зрівнявшись із річним ВВП нашої держави.

9. З України тікають іноземні інвестори, зокрема, пішла або ж до мінімуму скоротила свою присутність низка європейських банків.

10. Грошова гривнева маса весь час збільшується.

11. В Україну запускають імперіалістичні транснаціональні корпорації, такі як «Роял Датч Шелл» та «Шеврон». Компанії «Шелл» вже віддано на поталу 8 тисяч кілометрів квадратних суверенної української території, яка внаслідок видобування сланцевого газу рано чи пізно перетвориться на безлюдну пустелю із підвищеним ризиком землетрусів.  

Отже, Янукович та Азаров свідомо здійснюють фінансовий геноцид проти України та української нації. А тепер, віддавши компанії «Роял Датч Шелл» 8 тисяч кілометрів квадратних нашої території, знищують українську землю і ставлять під загрозу здоров’я і навіть життя  людей, що проживають в межах так званої Юзівської ділянки, а також вздовж річок, які протікають по цій території.

То ж настав час, щоб уряд Азарова і президент Янукович негайно йшли у відставку. Їх перебування при влади призводить до знищення України, наша держава під їхнім ігом буде неспроможна далі функціонувати. Тому усунути правлячу кліку Януковича-Азарова від влади - це завдання міських голів, голів обласних рад, депутатів органів місцевого самоврядування. Вони всі  будуть відповідати за ситуацію в державі. Якщо хтось думає, що мерам чи депутатам селищних, міських, районних чи обласних рад вдасться сховатися, що вони відмовчаться, будуть тихенько сидіти, то це їх глибока помилка, тому що народ рано чи пізно спитає з них, чому вони не виконували свій моральний і конституційний обов’язок, і не захищали громади від свавілля правлячої кліки.

Тому Українська Національна Консервативна партія вимагає, щоб в областях почали збиратися депутати місцевих громад і міські голови для обговорення цієї страшної катастрофічної фінансово-економічної ситуації. Представники органів місцевого самоврядування повинні зробити все можливе для того, що Янукович, Азаров, Рибак та їх правляча група були негайно усунуті зі своїх посад. Їхня відставка кардинально необхідна для того, щоб врятувати Україну та українську націю від знищення, руїни та геноциду. Часу вже немає, всі ліміти вичерпано. Питання треба ставити руба: або – або", - зазначив Олег Соскін.
Інф.: soskin.info

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити