Політичний чемпіонат у форматі політично-спортивної гри – явище унікальне
Головна мета супертурніру, який стартував у жовтні – дати представникам політикуму можливість у цікавий спосіб донести до широкого загалу свої погляди з важливих, актуальних та інших питань. Таким чином люди дізнаються дещо нове і зможуть на виборах зробити більш свідомий вибір. А політики виявлять дійсно найпопулярніших серед своїх виборців.

Організатори згодом планують запросити до участі лідерів популярних політичних сил, які в коловому змаганні гратимуть кожен із кожним. Суддями будуть представники гравців, буде Кубок переможцю і призи «За найцікавіше запитання» і «За найкращу відповідь».
Якщо колова система – аналог шахових супертурнірів і футбольних першостей, то найближчі поєдинки радше схожі на боксерські бої професіоналів.

Кожна гра складається з 10 запитань, на які повинні дати відповідь учасники. 9 із них однакові для обох. Одне запитання через Оргкомітет учасники гри ставлять одне одному. На кожне запитання політик може дати відповідь обсягом до 1000 знаків. Запитання ставлять усі охочі, надсилаючи їх на спеціальну електрону адресу. Оргкомітет відбирає найцікавіші. З урахуванням кожної пари і автора кожного запитання буде вказано: ім’я, прізвище, назву населеного пункту. Для іноземних учасників додаватимемо і його країну.
7 запитань поставлять наші читачі. Одне запитання буде від Оргкомітету, одне – від «зірки», одне – «я тобі, ти мені» – буде від гравців матчу, яке вони ставитимуть через голову Оргкомітету, - йдеться у Регламенті спортивно-політичних баталій.

Сьогодні завершується друга гра турніру. Ви ще встигнете дати оцінку відповідям суперників.

Інф.: infa.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити