Йдеться про аудит усіх операцій за участі міжнародних компаній
Напередодні на цьому наполягала посол США в Україні Марі Йованович.
А вже сьогодні таке доручення отримав уряд. Крім того, в РНБО хочуть розширити наглядову раду "Укроборонпрому", залучивши туди і міжнародних партнерів України, а також перевірити, чи нема серед компаній-партнерів концерну представників держави-агресора. Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 6 березня 2019 року:

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 07.03.2019 13:14
Погибнеш, згинеш, Україно,
Не стане знаку на землі.
А ти пишалася колись
В добрі і розкоші! Вкраїно!
Мій любий краю неповинний!
За що тебе господь кара,
Карає тяжко?
...
Осії глава XIV
25 декабр[я] 1859 г.
[С.-Петербург]
http://oursong.narod.ru/kobzar/kobzar.html#osiji

17 січня 2010 року Україна вчинила спробу самогубства і розміняла першого й, може статися, останнього українського Президента Віктора Ющенка на двох прислужників путінського режиму - в результаті отримала розруху і війну [*]. Тоді милосердний Всевишній все ж зглянувся на грішників і дав їм ще один (останній) шанс на виживання - послав небесну сотню і добровольців, що захистили країну від ординської навали.

На жаль, українці до сих пір не усвідоміли, що ж тоді накоїли, і не покаялися, а нині готові вчинити ще одну спробу самогубства, на цей раз результативну. Зомбований кремлівськими політтехнологам и і їхніми підбріхувачами й аферистами місцевого розливу український лохторат знову готовий розміняти чинного керівника держави на ментально чужих Україні конкурентів. Це буде сигнал європейським і американським лідерам, що суспільство зрікається курсу на євроінтеграцію і готове повернутися в обійми "старшого брата" (і це в умовах "братньої" війни). Важливо, що до такого самогубства нещасних заохочує легіон доброзичливців: журналістів, політологів, політиків, патріотів і націоналістів.

Як не прикро, до шельмування і оббріхування чинного президента приєдналися журналісти українського радіо. Скажімо, як інакше розуміти недбало кинуту в ефір Богданом Буткевичем фразу про "владу Порошенка" (вловлюєте асоціацію в головах розігрітого лохторату: влада Порошенка - злочинна влада - злочинна влада Порошенка), журналіст не може не знати, що Україна - парламентсько-президентська республіка, що в ній є влада парламенту (домінуюча), президента (обмежена), судова (необмежена), четверта влада представників найдревнішої професії. Нагадаю сентенції того ж Богдана Буткевича, що від вибору президента мало що зміниться в Україні, слухачам нав'язують хибну тезу, що, мовляв, громадянське суспільство не дозволить будь якому президенту змінити геополітичний вектор країни, а третій майдан винесе проросійського президента з адміністрації. Не буде третього майдану. Нагадаю також, як українське радіо смакувало мульку про "корупцію в оточенні Порошенка" (забули вже "корупцію в оточенні Віктора Ющенка"?). Див., напр.:
1. $300 тис. на поставках високомірів із РФ. Опубліковано нові докази причетності Гладковського до корупції в оборонці
(https://tsn.ua/ukrayina/300-tis-na-postavkah-visokomiriv-iz-rf-opublikovano-novi-dokazi-prichetnosti-gladkovskogo-do-korupciyi-v-oboronci-1306950.html),
2. Скандал як передвиборна технологія (https://tverezo.info/post/89339),
3. Мамкины расследователи на крови
(https://tverezo.info/pp/post/91508)
4.Медаль «За захист інтересів Росії» команді «Бігус-інфо» (https://tverezo.info/post/89628),

Я не повірю, що журналісти не знають, хто такі Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський чи Анатолій Гриценко. Чи не скаже пан Буткевич, кого з них він хоче бачити на посаді президента країни?

Українці не мають вибору, в умовах війни вони мають або підтримати на виборах Петра Порошенка або нація піде в небуття. Хто ж може привести до тями зомбований лохторат?
--------------------------------------

[*] Історичний смисл Майдану (Помаранчевої революції) та подальшої політичної реальності в країні, позицію та громадянську поведінку багатьох відомих політиків та державних діячів, а також засобів масової інформації проаналізовано в ґрунтовній праці радянського дисидента-політв'язня, співробітника Інституту філософії імені Гр. С. Сковороди НАН України (від 1993 року) світлої пам'яті Юрія Бадзьо "Бойові генерали, сивоусі парубки з української вулиці і троянська кобила історичного процесу" (http://varnak.psend.com/Yurij_Badzio.html)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити