Колишній партнер Пола Манафорта Рік Гейтс на суді підтвердив, що українські клієнти політтехнолога перевели йому мільйони доларів
Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на The Washington Post.
Під час суду Гейтс заявив, що в Україні Манафорту заплатили мільйони доларів за роботу. Ці гроші вони переводили на незареєстровані банківські рахунки Манафорта на Кіпрі.
 
Разом з цим, він підтвердив, що вони усвідомлювали про порушення закону.
 
Також Гейтс зізнався, що привласнив кілька сотень тисяч доларів скориставшись доступом до закордонних рахунків за допомогою фіктивних угод.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гейтс допомагав Манафорту подавати неправдиві податкові декларації. Гейтс, який погодився на співпрацю з прокурорами заявив, що він разом з Манафортом свідомо не повідомляв про іноземних банківських рахунках.
 
Як повідомлялося, 31 липня у Федеральному суді в місті Александрія американського штату Віргінія розпочався судовий процес над Полом Манафортом — американським політтехнологом, який співпрацював із екс-президентом України Віктором Януковичем і "Партією регіонів", а також очолював передвиборчий штаб президента США Дональда Трампа. Цей суд став можливим завдяки розслідуванню команди спецпрокурора Роберта Мюллера щодо можливого втручання Росії в американські президентські вибори. Проте нинішні обвинувачення не стосуються участі Манафорта в передвиборчій кампанії Трампа, а зосереджені перш за все на політичному консалтингу Манафорта в Україні, незаконному лобіюванні українського уряду у США протягом 2006—2015 рр. і можливих фінансових махінаціях.
 
Інф.: day.kyiv.ua
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити