"Русскомирные" товариші казяться від того, що Україна дедалі більше віддаляється від Російської імперії із "загальнозрозумілою" і рухається до української України
"Вата хоче крові": Як Балашов і Бужанський закликають до бійок за "російську мову".
Моральні травми Олени Лукаш, міські божевільні Дениса Жарких, а також нееротичні фантазії Геннадія Балашова та Максима Бужанського - у свіжому випуску "Без цензури" з Мариною Данилюк-Ярмолаєвою, передають "Патріоти України" з посиланням на Цензор.НЕТ.

Проросійські сили в Україні горітимуть ще більше, адже відучора, 16 січня, вся сфера обслуговування перейшла на українську мову під час спілкування з клієнтами та відвідувачами (хіба що ті попросять звертатися до них іншою мовою).

Як "русскомирные" товариші казяться від того, що Україна дедалі більше віддаляється від Російської імперії із "загальнозрозумілою" і рухається до української України? Підбірка з медведчуківсько-мураєвського телевізійного пекла!

Що робити, якщо хочете, щоб до вас зверталися українською - інструкція до застосування. Але чому українська мова - найкращий спосіб захиститися від Росії?

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити