Безсмертний: Народ воює, а влада – ні!
Україні рано чи пізно доведеться вводити в дію закон "Про правовий режим воєнного стану" та "Про оборону", щоб ввійти в правове поле. Такі дії визначаються Конституцією України. Про це заявив український політик та дипломат Роман Безсмертний під час зустрічі-дискусії «Якої ми хочемо України?», яка відбулась у Львові.
«Конституція визначає порядок відповідних дій. Ця ситуація ще більше внесла руїну у стосунки між суспільством та державою. 
Інформаційно Україна у війні, але юридично вона не воює. Ми живемо в країні, де солдат воює, офіцер воює, народ воює, бо хоронить своїх синів, а влада – ні», - сказав він.
 
Безсмертний при цьому нагадав, що досі Україна обмінює незаконно утримуваних в Росії осіб, які так і не мають статусу військовополонених.
 
«З 1946 року прийнята майже сотня міжнародних актів, які регулюють статус військовополонених, населення територій, де ведуться бойові дії, права дітей та жінок і т.д. А у нас надзвичайний стан не введено, закон про оборону не введено в дію, всі інше носить виключно інформаційну мішуру. Суспільство у стані постійного похорону, а влада каже, що це не війна», - наголосив політик.

Інф. Прес-служби Романа Безсмертного

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 олександр 06.07.2018 13:53
вважаю що такий політик як Безсмерний мав би стати безсмертним президентом нашої держави!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити