Альянс дотримується політики "відкритих дверей"
У Міністерстві закордонних справ планують, що в 2030 році Україна вже буде членом НАТО.
Перша заступниця очільника МЗС Еміне Джапарова також зауважила, що надання нам Плану дій щодо членства можна розцінювати в якості потужного імпульсу для досягненні критеріїв членства.

"Україна налаштована оптимістично. У 2030 році ми бачимо себе повноцінним членом Альянсу", - заявила вона під час свого відеозвернення.

Джапарова також зауважила, що надання Україні плану дій щодо членства повинно підтримувати країну на шляху реформування та під час мобілізації зусиль для досягнення критеріїв членства.

У доповіді, продовжує Джапарова, йдеться про те, що Альянс дотримується політики "відкритих дверей", зокрема й для того, щоб посилити Східний фланг НАТО, чому може слугувати взаємодія з Україною та Грузією.

Нагадаємо, на засіданні 1 грудня в НАТО закликали Росію вивести окупаційні війська з Донбасу, Придністров'я і Грузії.

Раніше міністр оборони України Андрій Таран висловив надію на те, що Україна отримає ПДЧ на наступному саміті Альянсу в 2021 році.

Надання ПДЧ Україні і Грузії обговорюється з моменту проведення саміту НАТО в 2008 році в Бухаресті. Обидві країни вже входять в число шести партнерів НАТО по посиленим можливостям.

Детальніше про те, яка наступна «станція» буде після приєднання України до програми НАТО «Партнерство посилених можливостей», читайте в статті Олени Гетьманчук «Євроатлантичний трек».

Інф.: zn.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити