Ми готуємося до повномасштабної військової конфронтації, - командувач ВМС України
У ВМС допускають спробу російських військ прорватися з території Криму, щоб пустити воду з Дніпра в Північно-Кримський канал.
У ВМС України не відкидають спроби російських військ прорватися з Криму на південь Херсонської області, щоб дати можливість пустити воду з Дніпра в Північно-Кримський канал, і готуються до ймовірної атаки.
Про це заявив командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа в інтерв'ю виданню Думская, яке було опубліковано 5 липня.

"Ми готуємося до повномасштабної військової конфронтації, розуміючи, що якщо така відбудеться, то, на жаль, буде багато втрат - і наших воїнів, і цивільного населення. Багато зараз цього не розуміють - хоча в країні сьомий рік йде війна", - наголосив Неїжпапа.

За його словами, варіант, за якого російські війська спробують прорватися з Криму на південь Херсонської області, "розглядається і не відкидається".

"Ми готуємося. Все розповісти не можу, але ось вам маленький факт. Дальність ракетного комплексу Нептун дозволяє застосовувати його з материкової України на підходах до Севастополя. Ось там і подивимося", - зазначив командувач.

При цьому він вказав, що підрозділи ВМС "готуються не тільки до окопної війни, але і до наступальних дій - до роботи підрозділів в міських умовах, до виконання завдань і бойових дій не тільки в обороні, до маневрених дій".

"Як тільки ми зрозуміємо, що в Криму почне відновлюватися канал, туди буде вливатися фінансовий ресурс Російської імперії (так, я так їх називаю: це імперія з диктатором на чолі), то це буде вірним сигналом того, що РФ готується до повномасштабної конфронтації. І тоді нам доведеться відповідати на виклики", - підсумував глава ВМС.

Опубліковано нове відео випробування комплексу Нептун, ппризначеного для ураження бойових кораблів класів і транспортів, берегових радіоконтрастних цілей, в простих і складних метеоумовах у будь-який час доби і року, в тому числі при активній вогневій і радіоелектронній протидії супротивника.

Раніше глава ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що українську армію готують до наступальних дій в умовах міста.

Інф.: korrespondent.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити