Володимир Пилипчук: Рано ставити крапку в "іранській трагедії"...
Можливо, іранці беруть вину на себе, щоб не розгнівати головного винуватця - Москву.
Для тих, хто вже давно (історично) знає, що Орді ніколи, ні в чому, ні при яких обставинах не слід вірити, а тим більше довіряти, ця вибірка (див. нижче) вважатиметься просто зайвою тратою часу…
- Не полінувався і витратив масу часу для того, щоб зробити вибірку з реакції Орди на Трагедію українського літака біля Тегерану. Правда, зробив вибірку лише з одного сайту Орди, публікації в якому не носять однозначно пропутінського «одобрям-с» - із сайту Newsland. (див. нижче). Але і на цьому сайті публікації про трагедію також носять брехливий, відверто антиамериканський і антиукраїнський характер.

Орда, як завжди, - бреше, юлить, відкидає вину від себе і її сателітів і намагається спихнути її на інших … Всі винні, а вона «пухнаста».

Але…
Нині уряд Ірану вже визнав, що український Boeing-737 був «випадково» збитий в Ірані двома ракетами (Тор-1) російського виробництва. І світові ЗМІ поспішили підтвердити саме «випадковість» цієї трагедії… Але я наголошую на поспішність у визначенні саме «випадковості»…
А. Те, що Іран бульдозерами терміново зачистив місце падіння Боїнга (а літак летів за курсом вказаним іранським диспетчером) і ТРИ дні мовчав, поки зізнався, свідчить про неоднозначність визначення «випадково»… А вести стрілянину в районі злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту можна тільки у найважчих обставинах. Лише тоді мали стріляти, коли уявна «загроза» прямувала б на Тегеран, а не відлітала з Тегерану… Причому з небойовою швидкістю цілі уявної загрози (900 км/год і вище), характерною для сучасної зброї, – а в діапазоні 200- 400 км /год. Але те, що в збитому літаку були в більшості іранці - також ставить під сумнів, що літак збили саме іранці. а не ординські оператори "Тор-1"... Але, можливо, іранці беруть вину на себе, мабуть розуміючи, що для них таке "Визнання" є меншим злом, ніж відкрити повну правду... - щоб не розгнівати Орду?
Б. Те що Орда не тільки продає зброю злочинним режимам, з якого потім вбивають невинних людей, але й у більшості випадків саме ординці цією зброєю і керують…. теж не дозволяє поспішності в однозначному твердженні про «випадковість». Бо збити літак, що вилетів зі свого столичного аеропорту, над своєю столицею ординськими ракетами без координації з тими ж військовими – неможливо. Значить ті військові були самовласними, а в іранській армії хіба таке можливе? Значить, збили саме ординці! На користь цієї гіпотези говорить і те, що ординські цивільні літаки, які вилітали в цей же час з того ж аеропорту не обстрілювалися і не обстрілюються й донині. Більше того – ординські ЗМІ (вже тепер) звинувачують Іран, що він не закрив повітряний простір, але ординські цивільні літаки численних ординських авіакомпаній (знаючи небезпеку) літають і сьогодні до Тегерану. Значить «випадковість» катастрофи для них як не загрожувала, так і не загрожує. Це означає лише одне - для операторів «Тор-1» існувала і існує нині чітка вибірковість при «виборі цілі».

- Тому скажу західним ЗМІ – в даному випадку випадковістю «не пахне».

- Пропаганда Орди облажалася і не знає, що придумати новеньке. Як завжди звалили все на «Омєріку». Блазні. Ординські авіакомпанії продовжують рейси в Тегеран – це засвідчує саме про ЗМОВУ Тегерану з Ордою…

Ось зазначена вище вибірка публікацій із сайту Newsland:
- «В крушении самолета в Иране может быть замешан БПЛА США». ЗМІ Орди пишуть: - «В любом случае, как бы не сложилась ситуация, вину взять на себя «должны» владельцы и руководители авиакомпании. Они, зная накаленную обстановку в регионе, должны были запретить этот рейс. Многие компании уже сделали это».
- «В Киеве не исключают, что украинский самолет столкнулся с американским дроном»
- «Волков выслуживается на трагедии Boeing 737»
- «Непопулярная версия крушения украинского Boeing 737»
- «Западная разведка назвала свою версию катастрофы украинского Боинга в Иране»
- «Иранская авиакатастрофа…»
- «Российская «оппозиция» о трагедии Boeing-737: виноват Иран, а не США»
- «Тор» хотят сделать козлом отпущения»
- «США «умылись» на Ближнем Востоке – эксперт»
Більше посилань на публікації з вибірки автора ТУТ

Одним словом, для тих, хто вже давно (історично) знає, що Орді ніколи, ні в чому, ні при яких обставинах не слід вірити, а тим більше довіряти, ця вибірка вважатиметься просто зайвою тратою часу. Як і для переконаних сателітів Орди, які завжди її оправдовують і будуть це робити постійно. Але для тих, хто ще коливається відносно брехливості Орди, я і здійснив цю вибірку.

Володимир Пилипчук, політик, народний депутат України кількох скликань, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити