Бойовики відчувають серйозні проблеми з відсутністю людей для комплектації передових частин
Ситуація катастрофічна: Стало відомо про нові проблеми російських окупантів на Донбасі.
Бойовики так званих "ДНР" і "ЛНР" відчувають серйозні проблеми з відсутністю людей для комплектації передових частин, офіційні джерела говорять про некомплект в 40 відсотків, повідомляють "Патріоти України" з посиланням на "Радіо Свобода".

За інформацією кореспондентів видання, передові лінії бойовиків складаються з розрізнених дрібних груп бійців, які тримають слабко укріплені позиції.

"Фронт тримають розрізнені дрібні групи бійців на позиціях, які часто представляють собою коло окопів, пару бліндажів і не завжди - самотній БМП або БТР. Людей, особливо в передових піхотних частинах "ДНР" і "ЛНР", катастрофічно не вистачає, офіційні джерела говорять про некомплект в 40 відсотків", - йдеться в матеріалі.
Крім того, кореспондент видання з посиланням на людей, близьких до інформованого колишнього командира бригади "Схід" Олександра Ходаковського, повідомляє про піхотні роти на передовій в 28 чоловік.

Також повідомляється про відсутність глибини у оборони бойовиків. Відзначається, що часто не існує ні запасних, ні "других" ліній оборони.

"Фронт - це "картонка" така, яку можна прорвати при бажанні в будь-якому місці. Питання: що буде потім? За ним же густонаселені міста, будинки, підвали та купа артилерії в тилу", - розповів кореспонденту один з ватажків "ДНР", який воює під Ясинуватою.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити