У Зеленського планують у перші 100 днів також провести перепис населення
Ідеолог команди Володимира Зеленського Руслан Стефанчук розповів, що в перші 100 днів роботи нового президента України планується провести "аудит держави", а також перепис населення.
Про це він заявив в ефірі "112 Україна".
Стефанчук пояснив, що питання про проведення перепису населення вже на порядку денному новообраного президента.

"Воно у нас стоїть одним із перших. Тому що ми почали з того, що на сьогодні ніхто не розуміє, що в державі, і хто в державі. Для того, щоб робити будь-які перетворення, ми повинні знати людський ресурс, фінансовий ресурс і часовий ресурс. На сьогодні - у нас у програмі це вписано і це те, чим ми займемося у перші 100 днів - це оголошення аудиту держави, ми повинні зрозуміти, в якому стані сьогодні перебуває держава ", - заявив Стефанчук.

Він пояснив, що для проведення аудиту команда Зеленського планує залучати як українські інститути, на яких покладено цей обов'язок законом, і міжнародні інститути.
На відео з 25 хвилини:

Що стосується перепису населення, то Стефанчук пояснив, що саме від результатів перепису населення залежить і кількість депутатів у Верховній Раді, соціальні програми і так далі.

"Нам потрібно провести аудит, і тільки після цього ми можемо чесно з народом почати дискусії, як її розвивати", - додав Стефанчук.

За даними Держстату, чисельність населення в Україні зараз становить приблизно 42,3 млн чоловік.

Довідка. Після перепису населення у 2001 році населення України становило 48,457 млн ​​осіб. За правилами ООН підрахунок потрібно повторювати хоча б кожні 10 років. Наступний перепис населення був запланований на 2012 рік, але згодом його перенесли на 2020 рік.

У квітні Кабінет Міністрів України створив Міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню перепису населення, який запланований на 2020 рік.
У жовтні 2017 року повідомлялося, що технічна підготовка і проведення перепису населення, запланованого на 2020 рік, обійдеться як мінімум у 2 млрд гривень.
У квітні 2017 року міністр соціальної політики Андрій Рева запропонував перенести проведення перепису населення із запланованого 2020 року на грудень 2018 року.

Інф.: bykvu.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити