Тепер зрадників може зупинити лише протестна активність Українського народу, - Віктор Шишкін, суддя КСУ у відставці
Усе це нагадує 37-й рік.
Друзі, українці,  тільки що повернувся з площі перед Верховною Зрадою, де зібралось сотня протестувальників-забудовників і дві сотні аваківських шакалів, а також із самої Верховної Зради.
Новина саме початку відкриття цієї сесії. Зелена шпана поступово створює собі комфортні умови для прийняття закону щодо продажу Української землі, знижуючи хвилю протестного тиску на них. Зараз усьо, Народні депутати України попередніх скликань уже не можуть вільно зайти до приміщень Верховної Зради під час пленарних засідань. Вони можуть потрапити лише до території-резервації, тобто лише через перший під'їзд і лише в кулуари третього поверху та від них на балкон зали. Тобто зустріти депутата-падлюку і запропонувати йому "купити" бездомного пса чи кота або плюнути у пику.... - вже не можливо.
Таке Розпорядження Голова ВРУ відав 31 січня 2020 року № 37 (цікаве число: перед очима одразу постає горезвісний 1937 рік). У намаганні депутатів-зрадників продати Українську землю серйозною перешкоду за останні кілька місяців у приміщеннях Верховної Зради дійсно створювали саме Народні депутати попередніх скликань, які усіма можливими (інколи і силовими, але мирними засобами) намагалися перешкодити продажу основного Національного багатства Українського народу.
Зараз цю зелену наволоч і примкнутих до них ЗРАДНИКІВ уже може зупинити лише протестна активність Українського народу, якщо він ще вважає себе НАРОДОМ.

Віктор Шишкін, суддя Конституційного Суду України у відставці
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити