Громадський транспорт в Україні планують зробити по годинах
У комітеті з питань охорони здоров'я Верховної Ради пропонують зупинити громадський транспорт на території всієї України через коронавірус.
Про це заявив глава комітету Михайло Радуцький.
Громадський транспорт в Україні планують зробити по годинах.

"Ми сьогодні на групі разом з представниками всіх фракцій і груп вирішили ініціювати на засіданні у вівторок постанову по збільшенню карантинних заходів. Ресторани, кафе, салони краси, спортивні клуби. Ми вважаємо, що громадський транспорт потрібно зупиняти і робити його за деякими годинами. Все, що не стосується життєдіяльності країни має бути зупинено", - заявив Радуцький.

Нагадаємо, коронавірус Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

З 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин. Станом на 16 березня в Україні зафіксовано 5 випадків зараження, одна людина померла.

Інф.: tyzhden.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити