У штабі Юлії Тимошенко заявляють, що за результатом паралельного підрахунку  їхня кандидатка у президенти України  отримала друге місце
Про це заявив член  команди Тимошенко  нардеп Сергій Соболєв.
За його словами у штабі Тимошенко обробили вже 63,51%  протоколів і за результатами їхніх підрахунків Володимир Зеленський отримав  28,1% голосів, Юлія Тимошенко - 16,1%, Петро Порошенко - 15,2%.
Трохи пізніше Соболєв заявив, що штаб Тимошенко обробив 67% протоколів.

Нагадаємо:

Згідно з даними Національного екзит-полу станом на 18:00, перший тур чергових президентських виборів 31 березня виграв шоумен Володимир Зеленський (30,4%). Друге місце посідає чинний президент Петро Порошенко (17,8%). Третій результат показує лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко (14,2%).

Коментар соціолога, Диретора Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірини Бекешкіної:

- Провели о 14 годині прес-конференцію, відзвітували, що політ йде нормально. Проте все ж тривожно. Вже з'явилися перші дзвіночки, що ті сили, яким результати не сподобаються, вже зараз починають екзит-пол, навіть усі екзитполи дискредитувати. Перша ластівка - штабіст Юлі Костя Матвієнко пише в своєму блозі на "Укрправді", що, начебто, дані, які передають з місць інтерв'юери і дані, які заносяться в комп'ютер і підраховуються істотно відрізняються. Не знаю, на яких ідіотів це розраховано. Бо результати приймають телефоном рядові співробітники соц. служби, і вносять в комп'ютер теж вони. Ну, і хтось уявляє, що начальник збирає колектив і каже, що вносити треба не те, що отримують, а зовсім інше? Теоретично все це змінити вже в комп'ютері може керівник, але про це всі будуть знати. І такі речі не залишаються невідомими. Це - гучний скандал і втрата репутації.
З власного досвіду: прийшла в КМІС, якраз була чергова передача даних з 15.00 до 16.00. Питаю у Паніотто: що там? Каже: не знаю, пішли подивимося. Пішли подивилися. Результати, звісно, не скажу, бо не маю права.
Але є причини для підозр, що спроби дискредитувати екзит-поли будуть набирати силу. Кажу "екзит-поли" у множині - бо поки дані реальних екзит-полів поки дуже подібні.
Ще один метод, теж розрахований на ідіотів - це начебто екзит-поли різних "Рогов та копит" - ну от уже засвітилися "Передові правові ініциативи", що побили усі світові рекорди, "опитуючи" по 100.000 за два дні, ще якісь невідомі стоять на дільницях. І буде: "а ми на ваш екзит-пол нашим екзит-полом". А що? На людей не надто освічених це може подіяти.
Так що, з одного боку, політ йде нормально. З іншого - очікуємо можливого вітру.

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити