Про це у Twitter заявив екс-помічник міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Майк Карпентер
Протитанкові ракети Javelin, які вже прибули в Україну, повинні бути розгорнуті на лінії зіткнення на Донбасі, щоб виконувати стримуючу роль, а не зберігатися на складах. Відповідний дозвіл має надати американська адміністрація.
Про це у Twitter заявив екс-помічник міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії, нині старший директор Penn Biden Center Майк Карпентер.

“Адміністрація Трампа повинна дозволити Україні розгорнути нову протитанкову зброю на фронті, а не наполягати на тому, щоб вона зберігалася під замком в західній Україні. В чому тоді сенс?”, – зауважив експерт.

При цьому він додав посилання на статтю, опубліковану на сайті Atlantic Council про поставки американських ПТРК Javelin в Україну, де також наводяться його цитати.

У публікації, зокрема, наголошується, що умова американської адміністрації не розміщувати Javelin на полі бою продиктована бажанням зберегти цю зброю в цілісності. Водночас, за словами Карпентера, “складування протитанкових ракет за сотні миль від лінії фронту нівелює основну мету застосування цієї зброї як стримувального засобу та різко знижує її ефективність”.

Раніше екс-посол США в Україні розповів, за якої умови ЗСУ можуть отримати додаткові Javelin.

Інф.: uatv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити