Як падіння російського рубля позначиться на Україні, - експерт
Жорсткі санкції США, які почнуть діяти з 22 серпня, спровокували різке підвищення вартості долара до російського рубля.
У РФ зараз спостерігається певна паніка, так як багато хто не знаю чого очікувати завтра, і готуються до найгіршого сценарію.
І поки росіяни думають як пережити чергову кризу, в Україні розповіли, як ця ситуація з рублем відіб'ється на нашій країні. Про це розповів кандидат економічних наук Євген Невмержицький, передають Патріоти України.
"Як формується курс в Росії? Є певна залежність від цін на нафту, і на енергоносії, тому що в експорті РФ енергоносії становлять понад 50%. Зростання нафти марки Brent - прямий дохід в бюджет Росії", - повідомив Невмержицький.
Експерт зазначає, що в нашій країні ситуація дещо інша. Україна повністю не залежить від експорту сировини, на відміну від Російської Федерації. "Ми не настільки залежні від експорту сировини. Наприклад, подібна складова нашого бюджету - експорт зернових - трохи більше 6 млрд доларів. Але це не 50%, і навіть не 10% від нашого бюджету. Якщо говорити про обсяги торгівлі між РФ і Україною, то офіційні обсяги постійно зменшуються", - резюмував Невмержицький.

Інф.:patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити