У Верховній Раді за ініціативою партії екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі почався збір підписів на підтримку імпічменту президента Петра Порошенка.
Про це повідомив позафракційний народний депутат Юрій Дерев’янко на погоджувальній раді керівників фракцій і груп у понеділок, 14 травня, пише povin.com.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

«З сьогоднішнього дня «Рух нових сил» починає збір підписів народних депутатів для початку парламентської процедури відставки президента в порядку імпічменту», — сказав Дерев’янко.

Він пояснив, що збір підписів народних депутатів за відставку президента буде проходити у відповідності зі статтями 93, 111 Конституції України та ст. 171 і 172 регламенту Верховної Ради.

Юрій Дерев’янко закликав народних депутатів як провладних, так і опозиційних фракцій поставити свої підписи під проектом постанови про імпічмент президента.

В кінці жовтня 2017 року в парламенті був зареєстрований законопроект «Про президента України та порядку припинення його повноважень» (№7248) авторства Дерев’янко.

Інф.: povin.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити