У Москві відбувся перший установчий з'їзд партії "Росія майбутнього"
Навальний не брав участі у з'їзді, тому що перебуває під адміністративним арештом.
У Москві в суботу, 19 травня, відбувся перший установчий з'їзд партії засновника "Фонду боротьби з корупцією" (ФБК) Олексія Навального. Члени партії проголосували за назву політсили - "Росія майбутнього". Сам Навальний не брав участі у з'їзді, оскільки Тверський райсуд заарештував його на 30 діб через проведення акції "Він нам не цар".

Як повідомив голова юридичного відділу ФБК Іван Жданов, на з'їзд приїхали 124 делегати з 60 регіонів. Відкриваючи з'їзд, Жданов зазначив, що він почався із затримкою через те, що команда Навального сподівалася дочекатися представників Міністерства юстиції, передає РБК.

Напередодні установчого з'їзду партії Znak.com повідомляв про затримання 28 прибічників Навального, які мали стати делегатами. Голова штабу Навального Леонід Волков розповів, що суботній захід є сьомою спробою провести установчий з'їзд.

Нагадаємо, що 5 травня у 23 російських містах на акціях протесту "Він нам не цар" були затримані близько 1600 осіб, в тому числі 158 неповнолітніх. Євросоюз засудив масові затримання демонстрантів і назвав це загрозою для свободи у РФ. ЄС також закликав російську владу виконати міжнародні зобов'язання щодо захисту прав та невідкладного звільнення мирних демонстрантів і журналістів.

Детальніше про протести в РФ напередодні чергової інавгурації Володимира Путіна читайте в матеріалі DT.UA "Він нам не цар": наслідки протестних акцій в Росії".

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити