Політичний батл у Facebook: як Зеленський і Тимошенко "тролили" один одного
Приводом став виступ Тимошенко у політичному ток-шоу, де вона розповідала, що перейшла в жорстку опозицію до президента.
На це Зеленський відреагував постом на своїй сторінці у соцмережі. Нагадав: не так давно лідерка "Батьківщини" пропонувала йому підтримку в обмін на "солодкі" кадрові призначення. І пожартував про її фігуру. Тимошенко не забарилася із симетричною відповіддю.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 19 листопада 2019 року:

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 20.11.2019 19:31
«Тимошенко — джокер у руках Путіна»

Оскільки наша розмова стала аж настільки відвертою, я зважився запитати, хто ще з відомих політиків або державних чиновників в Україні є агентами КДБ або ФСБ. «До вже названих прізвищ Кучми, Януковича, Медведчука, Турчинова додай двох глав адміністрації президента Кучми Дмитра Табачника і Володимира Литвина, помічника Кучми Олександра Волкова, голову податкової служби Миколу Азарова, Григорія Суркіса, генерала МВС Олексія Пукача, прем’єра Юлію Тимошенко, яка була завербована ФСБ на контрабанді валюти в Москві в 1995 році і перебуває на тісному негласному зв’язку з ФСБ і агентом КДБ-ФСБ Медведчуком. Вона на сьогодні — джокер у руках Путіна. Їхнє спільне завдання — розвал «помаранчевої команди», недопущення вступу України в НАТО, приєднання України до Ташкентського договору про колективну безпеку, вступ України в Митний союз, постійне базування ЧФ Росії у Криму, перетворення України з унітарної у федеративну державу, обрання Юлії Тимошенко президентом. Доповідь закінчив, пане полковнику», — жартома сказав Березовський і потиснув мені руку.

На превеликий жаль, ця зустріч виявилася останньою. 23 березня 2013 року Березовського знайшли повішеним у своєму помешканні в Лондоні. Більшість аналітиків та експертів вважає, що його задушили кілери-агенти Путіна, які інсценували самогубство.

По поверненню в Київ я написав депутатське звернення голові СБУ Турчинову про перевірку отриманої мною за кордоном інформації про те, що агент КДБ Медведчук («псевдонім «Соколовський») дуже ймовірно є й агентом ФСБ РФ, який працює на спецслужбу іноземної країни (Росії) і, за таких обставин, в його діях вбачаються ознаки державної зради. Проте, як виявилося пізніше, ніякої перевірки Турчинов (агент КДБ) не проводив.

Причина, на моє переконання, була в тому, що Юлія Тимошенко як агент ФСБ дійсно була тісно пов’язана з агентом КДБ—ФСБ Медведчуком (про що мені розповів Березовський, і про це неодноразово писали ЗМІ), а їхнім спільним куратора був кадебіст Путін. Думаю, що за рекомендацією Путіна вона і просила президента Віктора Ющенка призначити Медведчука спочатку віцепрем’єр-міністром, а потім — послом України і Росії. «Тимошенко прийшла до мене і запропонувала, що було б краще, якби Медведчук став віцепрем’єром. Для мене це був шок», — розповів Ющенко в інтерв’ю «Українській правді» 13 серпня 2018 року. — Коли вже я категорично сказав, що цьому не бути, вона запропонувала другу пропозицію — призначити Медведчука послом у Росії».

Медведчук, у свою чергу, допоміг Тимошенко закрити в Москві кримінальну справу щодо звинувачення її в організації давання хабарів посадовим особам МО РФ, скасувати постанову про її арешт і зняти її з міжнародного розшуку (про це вона ділилася зі мною восени 2005 року, а пізніше я отримав копії процесуальних документів її московської справи).

У січні 2009 року в Москві Медведчук разом iз Тимошенко брав участь у переговорах iз Путіним щодо укладання газових контрактів, які стали зашморгом для України і створили реальну загрозу втрати державного суверенітету, потім публічно захищав її: заявляв, що вона засу­джена несправедливо (більше про це читайте у моїх статтях «Баронеса брехні» і «слуга олігарха» («УМ» за 26.03.2019 р.) та «Вони працюють! Агентура КДБ—ФСБ—РПЦ в Україні» («УМ» за

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,
Герой України, народний депутат України
2-6 скликань, генерал-лейтенант СБУ,
кандидат юридичних наук
05.11.2019
https://www.umoloda.kiev.ua/number/3527/188/139507/
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити