Тимошенко звинуватила Порошенка: каже, вкрав її голоси
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка балотувалася у президенти, заявила, що діючий очільник держави Петро Порошенко сфальшував свої результати і забрав у неї частину голосів.
Про це вона сказала під час брифінгу у вівторок.
За її словами, перший тур виборів, який відбувся 31 березня, був перетворений на фарс діючим президентом.
 
"Порошенком були сфальшовані його результати", - сказала Тимошенко.
 
"Перше, в Україні були застосовані технології, які привели до тих результатів, які ми  отримали - це реєстрація 39 кандидатів, використання адмінресурсу… Їм вдалося роспорошити голоси проєвропейських, опозиційних сил", - сказала політик.
 
Крім того, вона зазначила, що також був підкуп виборців за рахунок бюджету, зокрема одноразова доплата до пенсій, монетизація субсидій і виплата так званої матеріальної допомоги.
 
"Ще одне, на виборах був зареєстрований мій однофамілець і таким чином діючий президент забрав голоси у мене", - заявила Тимошенко.
 
Лідерка "Батьківщини" наголосила, що крім тих відсотків, які взяв сам Тимошенко, ще більше одного відсотка бюлетенів були зіпсовані, коли виборці ставили по дві "пташечки" за обох Тимошенків (Юрія і Юлію - Ред.)
 
Вона додала, що фальшування виборів було як до, під час, так і після виборів і це нібито підтверджується паралельними підрахунками її штабу.
 
"Зараз хочу конкретно заявити про те, що вибори Порошенком сфальшовані і він туди прорвався нечесним шляхом", - сказала Тимошенко.
 
При цьому вона зазначила, що не піде до суду для оскарження результатів, оскільки не вірить у їхню чесність, бо "Порошенко приватизував судову систему".
 
На її думку, в українців був шанс на нове, гідне життя, але він був змарнований.
 
Разом з тим політик наголосила, що розроблений її командою "Новий курс" не був лише програмою для передвиборчої реклами і вона докладе зусиль, щоб його реалізувати.
 
Нагадаємо:
 
За даними опрацювання 97,8% протоколів, у першому турі виборів президента Володимир Зеленський набирає майже в два рази більше голосів, ніж Петро Порошенко.
Екс-прем'єр і лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко отримала 13,38% – і уже не має шансу пройти у другий тур виборів.
Другий тур виборів президента відбудеться 21 квітня.
 
Яна Міланова, УП
Інф.: pravda.com.ua
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 02.04.2019 17:44
Моим друзьям, выбиравшим Зеленского как нового несистемного политика
Сергей Марченко
01.04.2019

Интересный инсайд от Мустафы Найема. Штабы Зеленского и Тимошенко ведут переговоры об объединении усилий перед вторым туром.

Следите за руками: новый, честный, искренний чувак из телевизора хочет объединиться с бабушкой украинской коррупции, участвовавшей во всех самых знаковых распилах бывшей государственной собственности. Если вы хотели новой и честной политики, то вот она. Новая, но немножко старая. И слегка вонючая.

И да, я не очень точно выразился, переговоры ведут не штабы кандидатов, а Тимошенко и Коломойский. Что будет в случае выигрыша Коломойского во втором туре? А то, что было при Ющенко. Реальная власть переходит в Кабмин Тимошенко. Президент Украины становится фигурой вроде президента Германии, который просто для протокола. Ваша надежда на перемены с легким сердцем уезжает на гастроли в Конотоп, а реальные пацаны продолжают пилить бюджеты. Только уже без оглядки на МВФ, а как в последний раз.

Потому что долго власть Коломойского не продержится – слишком маленький запас прочности у страны и на всех не хватит. И пацаны постараются урвать и спрыгнуть.

А вам есть куда спрыгнуть, народ? Я понимаю, что у вас будет много контраргументов , но главное то, что вы хотите перемен. А их при таком раскладе не может быть в принципе. Проекты Коломойского не взлетают. Все они выдаиваются до нуля и неизменно превращаются в ФК Днепр.

Поэтому, прошу вас, со всем уважением. Если вы хотели показать, как вас достало, у вас получилось. Я, сцуко, реально боюсь. Но давайте не отдавать страну случке Коломойский/Тимошенко. Там точно нет и не будет никакой честности и новизны.

https://tverezo.info/post/92725
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити