Нелюди знущаються наді мною, але мій політичний хребет не пошкоджений, - Юлія Тимошенко
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що нові кримінальні звинувачення на її адресу є визнанням діючого режиму Януковича факту неможливості перемогти її як політика.
"Остання ідея Януковича за звинуваченням мене в організації вбивства Євгена Щербаня в 1996 році є, по суті, його визнанням того факту, що йому не вдалося знищити мене як політика", - сказала Юлія Тимошенко.
Екс-прем'єр-міністр вважає, що влада намагається довести будь-яким чином, за своїми поняттями, її причетність хоча б до якихось злочинів.

"Згадаємо, що Щербань очолював корпорацію, троє з чотирьох акціонерів якої були по-звірячому вбиті, в результаті чого право власності на ці підприємства перейшло до близьких соратників Януковича. Було б більше сенсу звинуватити мене в організації землетрусу в якій-небудь частині світу", - додала вона.

"Моя єдина провина в тому, що Янукович знає - моя свобода знищить його політичну кар'єру. Україна стала диктатурою, при якій президент і його підлеглі відкрито звинувачують своїх політичних опонентів у найстрашніших злочинах без розслідування і доказів. Політичні вироки і переслідування стали частиною життя, в якому відсутнє верховенство закону", - підкреслила Юлія Тимошенко.

Екс-прем'єр додала, що з моменту приходу Віктора Януковича до влади його родина стала збагачуватися неймовірними темпами. "З 2010 року Україна стала приватною власністю "сім'ї". Кожна диктатура, в тому числі в Україні, є глибоко корумпованою системою. Саме тому першою зброєю проти диктатури може стати розслідування того, як вони відмивають, зберігають або інвестують свої брудні гроші", - вважає вона.

За її словами, навіть перебуваючи у в'язниці, вона не шкодує, що обрала шлях боротьби з олігархією. "Вони відмовляли мені в наданні належної медичної допомоги сім місяців. Вони відчувають почуття задоволення, коли спостерігають за мною, коли я не можу вставати, ходити або допомогти собі. Вони навіть не надавали милиці, заявляючи, що я здорова. На щастя, як один з моїх друзів сказав мені, принаймні, мій політичний хребет не пошкоджений", - зазначила екс-прем'єр.

"Я зберігаю спокій навіть тоді, коли знаю, що ці нелюди ведуть відеоспостереження за мною в душі, в процедурних кабінетах і в кімнатах, призначених для конфіденційних зустрічей із захисниками, коли вони застосовують насильство і позбавляють навіть тих прав, які є у вбивць і наркоманів. Бо я вірю: я зможу об'єднати український народ. Інакше як можна виправдати титанічні зусилля режиму з позбавлення мене волі та інших політичних опонентів? Янукович змінив все в українських в'язницях - справжні злочинці були звільнені, а представники середнього класу і політично "ненадійні", вільно мислячі люди заполонили в'язниці", - заявила Юлія Тимошенко.  

Інф. Офіційний сайт Ю. Тимошенко

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити