Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок прокоментував запроваджені Росією санкції
Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок переконаний, що Кремль створив свої так звані санкційні списки, щоби легітимізувати своїх агентів в Україні. Про це очільник націоналістів написав на сторінці у Facebook.
«Типова феесбешна історія з легендування своєї агентури в українському політикумі. Робиш перелік своїх агентів, називаєш їх ворогами Московії, і для легітимізації «документу» чи «легенди» додаєш у перелік кількадесят справжніх ворогів Кремля. Щоб повірили», – пише він.

За словами Тягнибока, «у Кремлі зараз потирають руки, бо кинули таке яблуко українському політикуму, і тепер справжні агенти Москви, які є в цьому списку, отримали індульгенцію і будуть казати, що вони офіційні вороги Кремля, інших будуть тролити, що вони не зазначені в тому списку. І все це перетвориться в гризню, яка буде відволікати увагу українського суспільства».

«Як відрізнити зерно від полови? Берете фігуранта списку і дивитеся що він говорив про москву років 5-10 тому. Чи часом не волав, що московити – «братній народ», Москва – «наш стратегічний партнер», «братнім народам дружить», «не розпалюйте», «не провокуйте нашого сусіда». І буде вам відповідь», – наголосив очільник ВО «Свобода».

Щодо санкційних кремлівських списків. ВО«Свобода» є під санкціями з дня заснування (13.10.1991). Лише процитую нашу першу партійну програму:
«...6. Об‘єднання вважає Російську державу причиною всіх бід в Україні.
7. Росія, яка є традиційно відсталою щодо Європи, насильно втягнувши Україну в сферу свого впливу, на декілька століть відрізала більшу частину України від здобутків європейської цивілізації в політиці, економіці, культурі, побуті...


Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 листопада прем’єр-міністр Росії Дмітрій Медведєв підписав постанову уряду про запровадження спеціальних економічних заходів щодо 322 українських громадян і 68 компаній.

Російські санкції поширюватимуться на суддів Конституційного суду України, депутатів Верховної Ради, чиновників Адміністрації Президента України, керівників органів виконавчої влади та великих українських компаній тощо.

22 жовтня президент РФ Владімір Путін підписав указ «Про застосування спеціальних економічних заходів у зв’язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб РФ».

Інф.: infa.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити