Кандидати у президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко повинні провести офіційні дебати за кошт держави у студії Суспільного
Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, передає "РБК-Україна".
"Звертаю вашу увагу на існуючу постанову ЦВК від 5 травня 2014 року № 472, якою встановлено місце проведення дебатів. Там лише вказана стара адреса на вулиці Мельникова, яка зараз - Юрія Іллєнка. Але адреса та ж сама.
Це вже приміщення Суспільної телерадіокомпанії. Саме там мають проводитись дебати. Це теледебати, які мають бути обов'язково проведені у відповідності до законодавства...

Важливою характеристикою цих дебатів є те, що вони оплачуються з коштів державного бюджету, розпорядником яких є ЦВК. Безумовно, ці кошти були закладені ще у 2018 році. Це частина виборчого процесу", - сказала Сліпачук.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #2 Varnak 08.04.2019 14:26
7 квітня в ранковій програмі новин з Москви було повідомлено, що Порошенко й Зеленський здали аналізи, але на думку Уляни Супрун результати обох кандидатів не можна вважати достовірними. Через кіпька хвилин додано, шо Порошенко заборонив оприлбднювати свої результатаи. То кому підігрує наш найстратегічніш ий партнер?

Нагадаю, що Андрій Пальчевський, власник лабораторії Eurolab, в якій здавав аналізи кандидат у президенти Володимир Зеленський, є колишнім співробітником російського Головного розвідувального управління, передають "Патріоти України" з посиланням на "Радіо НВ" (http://volianarodu.org.ua/uk/Polityka/Kolyshnich-chekistiv-ne-buvaye-Vlasnyk-laboratoriji-v-yakiy-zdavav-analizy-Zelenskyy-povyazanyy-iz-GRU-volonter-ViDEO). Отакі пріоритети нашого лохторату - то малограмотний завгар з двома ходками, то Хлєстаков. Так сміються ж з України стороннії люди.
Цитувати
 
 
+1 #1 Varnak 08.04.2019 13:46
Чого ж не дописали абзацу:

"Володимир Зеленський оголосив про готовність іти на дебати з Петром Порошенком. При цьому висунув умову, що дебати мають пройти на стадіоні "Олімпійський", перед народом України, і щоб усі канали мали право транслювати дебати наживо. І закликав пройти медичну експертизу.

Порошенко погодився зустрітися на НСК "Олімпійський". Згодом глава держави заявив, що чекає свого опонента для дебатів на "Олімпійському" 14 квітня."

Такі дебати не є незаконними, однак вони не відміняють обов'язкових дебатів, виписаних в законі, тому Петро Порошенко цілком слушно прийняв пропозицію Зеленського щодо додаткових дебатів на "Олімпійському". А той шахрай крутить хвостом, прагне обійти закон. Чим не Хлєстаков? "Нє развєсті лоха - себя нє уважать".
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити