"Якщо депутатів обираємо за 20 грн чи кіло гречки, то і маємо таку владу, у якій розчаровуємося"
Аби протистояти пустопорожнім обіцянкам та зіштовхуванню по мові, вірі перед парламентськими виборами, потрібно не продавати свій голос. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет.
"Бо той, хто йде в народні депутати і купує голоси людей, – уже злочинець. Від такого добра не буде. Повинні бути чесність та порядність і з боку кандидатів, і з боку виборців. Якщо депутатів обираємо за 20 гривень чи кіло гречки, то і маємо таку владу, у якій розчаровуємося. Громадянам треба не піддаватися спокусам, а вибирати кращих, порядніших, чесніших. Такі завжди є", - наголосив він.
Між тим Патріарх Філарет підкреслив, що мовний закон, який недавно прийняли, загрожує нашій державності.
"Якщо набуде чинності, то відкриє широкі двері русифікації, поверненню до минулого. Ми втрачатимемо те, що надбали за 20 років незалежності. Але я вірю, що український народ цього не допустить. Я був у багатьох областях і бачив, як люди повстають проти цього", - зауважив він.
"За два місяці я відвідав понад десяток областей. Різниця в настроях людей є. У західних і центральних регіонах переважають патріотизм і демократизм. У східних багато людей тяжіють до Росії. Але й там є українці, які відстоюють інтереси народу. Скрізь говорять, що наша влада не туди йде", - додав глава УПЦ КП. 

Інф. Gazeta.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити