Ціла низка діючих і відправлених у відставку членів Кабінету Міністрів України постійно проживає в елітних районах Москви. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" (№ 1558 за 1 лютого 2013) заявив генерал-лейтенант СБУ запасу Олександр Скіпальський.
"... деякі українські міністри живуть на Арбаті або Рубльовському шосе в Москві. Туди їх підлеглі змушені возити документи на підпис", - зазначив Скіпальський. Журналісти стали уточнювати, кого конкретно він має на увазі: "Говорите про колишнього віце-прем'єра Бориса Колеснікова?"
"Навіть у Януковича тьохнуло серце, і він декількох із них не ввів до складу нового уряду", - відповів генерал.
 Якщо брати минулий склад Кабміну, то за численними повідомленнями ЗМІ, в з 2004 року в Москві проживає родина екс-міністра інфраструктури Бориса Колеснікова.
Крім того, в столиці РФ порівняно часто з приватними візатамі бували екс-перший віце-прем'єр Андрій Клюєв і віце-прем'єр Сергій Тігіпко.
Син екс-міністра оборони Михайла Єжеля служить високопоставленим офіцером Тихоокеанського флоту Росії. Дочка Єжеля одружена з офіцером ВМФ РФ, представником відомої російської військової династії.
Інф.: duhvoli.com.ua
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити