Соратник Зеленського Сергій Сивохо написав про це на своїй сторінці у Facebook
Колишній радник секретаря РНБО, соратник президента України Володимира Зеленського Сергій Сивохо викликав масу обурення серед українців після того, як похвалився покладанням квітів 9 травня в окупованому бойовиками Донецьку.
Звіт про це Сивохо опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Такий день … У Києві, Краматорську та Донецьку наша команда поклала квіти в пам’ять про тих, хто віддав свої життя заради наших. З Днем Перемоги, Земляки! З Днем Перемоги, українці!” – написав Сивохо. Причому слово "Земляки" він написав з великої букви, а слово українці" - з малої.

Українці з негативом сприйняли такий жест Сивохо.

Багато в коментарях запропонували йому залишитися в окупованому місті, а також звернулися до СБУ з проханням провести перевірку.

“У Донецьку? Чи можна це трактувати як чістуха за пособництво окупантам?”, “Ваша команда в Донецьку ?? .. Вибачте, а ви в чиїй команді?”, “Ти вже Донецьк повернув ??? Або наша команда це ватажки недореспублік? “,” Наша команда в Донецьку !! ?? “,” І в Донецьку? Разом з Пушиліним? Що ж ти обмежив можливість скрін розмістити? Я б тобі фото з Пушиліним в Донецьку прифотошопила”, – пишуть українці під постом Сивохо.

Раніше радник секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу Сергій Сивохо заявив, що в Україні 19 лютого запустять "Національну платформу примирення та єдності", покликану почати продуктивну і мирний діалог по обидва боки розмежування на Донбасі.
Пізніше Сергій Сивохо вирішив перенести презентацію Національної платформи примирення і єдності через атаки бойовиків.
Також Сергій Сивохо закликав виплачувати пенсії жителям тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Інф.: bykvu.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити