Протистояння влади й опозиції - наслідок сфальсифікованих парламентських виборів
Голова “Української Національної Ради” Юрій Пальчуковський дав коментар для Волі народу щодо можливого шляху вирішення проблеми перманентного протистояння влади й опозиції:
- Очевидна абсурдність ситуації, в яку влада сама себе загнала. Враження таке, що влада живе в абсолютно нереальному часі і в нереальних обставинах. Відірвавшись від реалій, вона не здатна читати і розуміти Конституцію України. Для неї верховенства права не існує.

Не може бути жодних домовленостей у Верховній Раді між опозиційними силами та більшістю. Це суперечить не лише Конституції, а й здоровому глузду. Правовий нігілізм чинної системи влади породжує хворобу безвідповідальності і безкарності.

Єдиний логічний вихід у цій ситуації не в горезвісній “сенсорній кнопці”, а у перевиборах, тому що минулі вибори були сфальсифіковані і наслідки цього очевидні.

Ця влада ніколи не стане відповідальною перед народом. Тому, наголошую, єдиний вихід – дострокові вибори Верховної Ради і Президента. Чим швидше це відбудеться, тим більшою буде користь для України. Народ хоче перевиборів як парламенту, так і Президента. Тому воля народу повинна бути законом для влади.
Інф.: "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити