У надрах російського пропагандистського механізму запускається невидимий агрегат, який починає тиражувати "позитивні оцінки вірменської революції"
У контексті останніх подій у Вірменії в Москві спостерігається насправді тектонічний зсув ідеологічних парадигм. Від ультраконсервативної оцінки будь-яких «революцій» як інспірованих «зовнішнім ворогом» страшних заворушень до позитивної оцінки факту зміни влади у Єревані, що відбувся внаслідок вуличних протестів.
"Вождь хунти" стає прем'єром і одразу вирушає «для звіту» до Путіна, і той з ним зустрічається, ручкається, позує перед камерами.
 
Та цікавим є навіть не це. Цікаво, що в надрах російського пропагандистського механізму запускається невидимий агрегат, який починає тиражувати та поширювати різноманітні «позитивні оцінки вірменської революції». Мовляв, новий вірменський лідер і міністрів звільнив, і корупцію поборов, і взагалі – веде Вірменію у позитивне та світле майбутнє.
 
Тобто, це вже формування ідеологеми, яку можна умовно назвати «гарна революція», і яка, очевидно, має бути чимось протилежним до «поганої революції» в Україні.
 
Це справді тектонічні зміни.
 
Нас очікуватимуть цікаві ідеологічні трансформації
 
Чому раніше в Росії офіційно відкидали ідею будь-яких «революцій» на просторі екс-Союзу? Бо зіставляли це з власною дійсністю та фобіями на кшталт «Московського Майдану».
 
Тепер ці фобії, очевидно, відходять на другий план.
 
І це «ж-ж-ж», мабуть, трапилося не просто так.
 
То чи не є це початком запуску технології «контрольованої революції» як механізму збереження та повторної легітимації правлячого російського класу та нової форми «операції «Спадкоємець» для Путіна?
 
Досвід, тим більше, є. Досить згадати «ГКЧП» та всі наступні події. До цього часу всі росіяни переконані, що то була революція. Та насправді від неї постраждали лише кілька старих маразматиків, які заважали правлячому класу СРСР перейти від користування збудованими за соціалізму заводами-пароходами до повної власності над ними.
 
Якщо ця гіпотеза відповідає дійсності, то нас очікуватимуть цікаві ідеологічні трансформації: «дослідження» на тему «правильних, православних та скрєпних революцій», вивчення досвіду Вірменії і т.д.
 
Інф.: nv.ua
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити